Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Yolumun nereye gideceğini bilmiyordum

Üzerinde hep bir ağırlık ve beni mutsuz eden bir şeyler hissediyordum kendimi yalnızlığa mahkûm ediyor evimde tek başıma günler geçiriyordum. Hayatıma birinin girmesini isterken ayağıma gelmesini beklemek de epey bir saçma oluyordu fakat bu durumu ne yaptımsa değiştiremiyordum. Belki beni içinde bulunduğum durumdan kurtarır diye bir hoca aramaya başladım.

Hayat bana yine acımasız davrandı

Kendisini Medyum Pençeli Burak diye tanıyan bir hocaya rastladım birkaç kez yanına gidip geldim ve maddi imkânım da elverdiği için sorgusuz sualsiz banka hesabımdan her an istediği miktarları kendisine yolladım. Durum değişmiyor ben bunu dile getirdikçe de kendini beni her defasında kandırmayı başarıyordu ama artık canıma tak etti ve gerçekleri fark etmeye başladım. 0542 448 9805 numaraları telefonu kullanan Konya da ikametgâh eden adam meğer dolandırıcının önde gideniymiş ve kendini hocamızın yerine koyup onlarca insanı bu şekilde kandırmış.

Şimdi herkesi uyarma sırası bende

Gerçek Medyum Burak hocamızı 0553 371 8994 numaralı telefondan buldum ve kaybettiğim maddi manevi ne varsa artık boş verip hocamın yaptıklarında teselli buldum. Zaten kısa bir zaman içinde de hayatım değişmeye ve güzelleşmeye başladı buradan herkesi uyarıyorum o yalancı sahtekâr insana asla itibar etmeyiniz. Gerçek hocamıza medyumburak.com adresinden de ulaşabilir dertlerinize derman bulabilirsiniz hayatınızı sil baştan yazarken mutluluğu da hocamız sayesinde yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.