Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SÜLEYMAN HOCA

Piyasada kendini hoca ya da medyum olarak tanıtan o kadar çok dolandırıcı var ki. Bu kişiler derdine deva arayan çaresiz insanları kullanarak, paralarını alıp affedersiniz aptal yerine koymaktalar. Benim yaşadığım da aynen bu şekilde bir durum. Bana karşı dava açan iki eski ortağımın bana ettiklerinden gerçekten çok usanmıştım. Bu ikisinin birbirine düşman olmasını, benimle uğraşmayı bırakıp artık birbirlerine düşsünler çok istiyordum. Bu nedenle çevremde iki kişiyi düşman etme büyüsü yapabilecek bir hoca arayışına girdim. Bir internet reklamında Süleyman Hoca denen kişinin iletişim bilgilerine rastladım. Deneyeyim dedim çünkü reklamda son derece övgü dolu ifadeler vardı.
Dolandırılmam Yanıma Kar Kaldı:
Telefonla yaptığımız görüşmede hesabına belirli miktar para havale etmemi söyledi. Bu şekilde bana hemen yardımcı olacağını belirttim. Ödeme yaparken hesabın bu kişi adına olmaması dikkatimi çekti ama üzerinde durmadım. Bana malzemeler göndereceğini söyledi ve bir de kargo parasını da bana ödetti. Dediklerini yapmama rağmen kesinlikle derdime çare bulamadım. Davacılarım kesinlikle birbirleriyle düşman olmadıkları gibi, beni çok daha fazla rahatsız etmeye başladılar. Ortaklarımdan çekmeyen kalmadı.
Başkaları Benim Gibi Zarar Görmesin:
Kesinlikle durumumda bir düzelme olmadı. Sormak için aradığımda beni bir süre oyaladı, sabretmemi istedi. Bir süre sonra ise artık telefonu sürekli kapalıydı ve kesinlikle kendisine ulaşamadım. Yaşadıklarım beni gerçekten çok yıprattı.

Bir önceki yazımız olan SEDAT HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.