Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SÜLEYMAN HOCA

Size Süleyman Hoca denen kişi ile yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Bunun amacı başkalarının da benim gibi zor durumda kalmalarını, dolandırılmalarını önlemek arkadaşlar. Bunlar çete olmuşlar artık ve benim gibi bir sonuç bekleyen, umut bekleyen insanları kandırmaya çalışıyorlar. Ben beni aldatan nişanlımdan yüzük atmıştım ama bana yeniden dönmesini istiyordum. Bu nedenle, bir hocaya danışmak ve bana geri gelmesini sağlamak istedim. Hem nişanlımı seviyordum, hem de yılışık bir kadın yüzünden ilişkimin bitmesini istemiyordum. Bu Süleyman Hoca’nın telefonunu buldum ve görüştüm.
Beni Çok Zor Durumda Bıraktı:
Bu kişi benimle telefonda görüştü ve benden bir kimlik örneğimi göndermemi istedi. Ne yapacaksınız diye sorduğumda, ikiniz için büyü yapacağım ama senin kimlik bilgilerini bilmem lazım dedi. Ben o sıra tabi aşk açısından kafam karışık bir haldeydim, ne olduğunu anlamadan yolladım kimlik fotoğrafımı. Bana bir hafta beklememi söyledi. Bir de alakasız birisimin üzerine olan iban numarasına para yollattı bana. ben de bekledim ve dediği süre dolunca hiçbir sonuç olmadı.
Beni Tehdit Ettiler:
Bu kişiyi aradığımda bana beni arayıp durma, paranı da vermem, daha da üzerine gidersen senin adına kredi çekerim her yerde borçlandırırım dedi. Resmen beni tehdit etti. Bunlar gerçekten çete. Ben de savcılığa şikayetçi oldum ve bu kişinin birçok şikayeti olduğunu gördüm. Birçok insanı dolandırmış bu kişi.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.