Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Sevgilim Bebeğimizi İstemedi

Sevgilimle yaklaşık bir yıldır aynı evde yaşıyoruz. İlişkimiz uzun yıllardır sürdüğü için bu kararı aldık. Aynı evin içinde anlaşabilir miyiz düşüncesi ortadan kalkmıştı ve biz sorunsuz bir şekilde yaşıyorduk. Bana neden evlenme teklifi etmiyor ki diye düşüncelere boğulduğum sıralarda birde hamile olduğumu öğrenmiştim. Kafam allak bullak olmuştu ve bunu ona cesaretimi toplayarak söylediğimde hiç beklemediğim bir tepkiyle karşılaştım. Bebeğimizi aldırmamı ve onu asla istemediğini söylüyordu. Bu durum beni inanılmaz bir üzüntüye sokmuştu. Kendimi berbat ve çok değersiz hissediyordum.

 

Kandırıldım

Çok geçmeden kendini Medyum Pençeli Burak olarak tanıtan bir sahtekâra kandım. Zaten psikolojim aşırı derecede bozuktu bu olay üzerine tuz biber oldu. Kendimi aptal gibi hissediyordum. Aradığım 0542 448 98 05 numaralı telefon bütün umutlarımı yerle bir etmişti. Bana her şeyin düzeleceğini söyleyip bir sürü palavra atmışlardı. Saf gibi bekledim ve hiçbir sonuç alamadım. Sevgilimde günler geçtikçe baskılarını sürdürüyor ve biran önce bebekten kurtulmam gerektiğini söylüyordu.

 

Medyum Burak Sayesinde Evlendik

Çok geçmeden gerçek Medyum Burak’a ait olan 0553 371 89 95 numaralı telefona ulaştım. Kendine ait olan medyumburak.com internet sitesini de inceleyerek ona güvenebileceğimi fark ettim. Beni inanılmaz bir mutluluğa eriştirdi. İnanılmaz kısa bir sürece erkek arkadaşım bana evlenme teklifi etti ve bebeğimizi dünyaya getirmemi istediğini söyledi. Rüya gibi bir düğünle evlenerek dünyanın en mutlu çifti olduk.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.