Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Sevdiğime kavuşmam için çabalarım

Çok âşık olduğum bir adamı başkasına yar ettikten sonra bir daha kimseye ona baktığım gibi bakmamaya başladım ama bu durum ne kadar da böyle sürerdi bilmiyordum. Her akşam hayali ile uyuyor benim yanımda olduğu zamanları düşleyerek rüyalar alemine dalıyordum.

Sahte hoca umutlarımı çaldı

Ben çaresizlik içinde Medyum Pençeli Burak isimli kişinin kapısını çaldım ona 0542 448 9805 numaralı telefondan ulaştım. Bizi ayıran kader sevdiğim adamı bir başkasına eş yapmıştı ve bende bu durumun bir an önce değişmesini istiyor bana döneceğini günü sabırsızlıkla bekliyordum. Bu adam öylesine çıkarcı bir insanmış ki hiçbir şey değiştirmediği halde sözlü olarak verdiği vaatleri sizin aklınızı alıyor aklınızı bir sürü saçma fikir ile dolduruyordu.

Arkadaşım sayesinde kurtuldum

Bu durumu fark eden yakın arkadaşım bana belgeli ispatlı o kişinin bir sahtekâr olduğunu gerçek Medyum Burak hoca olmadığını söyledi. Adeta şok olmuştum ama yine de arkadaşımın sevgimin büyüklüğüne inanması sayesinde 0553 371 8994 numaralı telefondan bu defa gerçek hocamıza ulaştık. Sizler de o numarayı gördüğünüz kişinin söylemlerine asla itibar etmeyiniz insanların canı yanmasın diye buraya gerçek numarasını da yazıyorum. Birde medyumburak.com adresinden de kısaca ulaşabilir her türlü sıkıntınıza çözüm arayabilirsiniz biz şimdi görüşmeye başladık ve o artık tamamen bekâr bir adam olarak yanımda dolaşıyor.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.