Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SEDAT HOCA

Çok sevdiğim, aşık olduğum kızın bana da aşık olmasını çok istiyordum. Bana yüz vermiyordu ve onu ikna etmek için bir yol da bulamıyordum. Ne yapsam etsem derken, bir tanıdığımdan Sedat Hoca hakkında birini duydum. Tanıdığım dediğim kişi de meğer bunlarla çalışan biriymiş, bu tiplerin şebeke olduğunu acı bir gerçekle anladım. Bunlar çete olmuşlar ve insanları mağdur ediyorlar. Herkes dikkatli olsun ve benim yaşadıklarımı yaşamasınlar.
Aşık Etme Büyüsü Derken Mahvoldum:
Sevdiğim kızın bana aşık olmasını istediğimi anlattım. Tabi bun konuşmalar hep telefonda oldu. Kendisinin telepatisi çok yüzden bir insan olduğunu ve yüz yüze görüşmeden işlem yapabildiğini bana anlattı. Benim için sevdiğim kız hakkında aşık etme büyüsü yapacağını, bunun kimsenin bilmediği, çok donanımlı hocaların yapabildiği ve kilisede olan bir büyü olduğunu belirtti. Ben de inandım çünkü olmasını çok istiyordum. Bir de ikna eden bir insan ve karşısındakini konuşması ile çok etkiliyor. Zaten dertli olduğum bir konuda, hassas olduğumdan beni kandırması da kolay oldu.
Aşık etme büyüsü için kendisine söylemekten bile utandığım yükseklikte ödeme yaptım. Bunu iban nosu ile yaptım. Ardından müteakip seferler aman büyün bozulur biraz daha para yolla malzeme alacağım diyerek beni kandırdılar.
Hiçbir Sonuç Alamadım, Ortadan Yok Oldular:
Birkaç hafta bekledim ama asla bir etki olmadı. Bana bilgi veren de olmadı. Aradığım numara beni engellemiş ve bir başka numaradan aradığımda telefonu yüzüme kapattılar. İban no ise bir muhasebecinin üzerinde çıktı. Resmen dolandırıldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum