Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SAHTEKAR MEDYUMLAR

Birçok insan sahtekar medyumlar yüzünden gerçekten zor anlar yaşıyor. Bazı dolandırıcı kişiler, umut arayan, zaten zor durumda olan insanların paralarını alarak onları çok daha zor durumlara sokuyorlar. Bunların önemli kısmı internet üzerinden bulunan ve telefonla iletişim kurulan medyumlardan kaynaklanıyor. Bu kişiler genellikle alakasız birinin adına hesap açıyorlar. Bundan sonra kendisine iyiniyetli şekilde yardım isteyen insanlardan bu hesaba para göndermesini istiyorlar. Kişiler de çare bulmak amaçlı bu ödemeleri yapıyorlar. Bundan sonra tabi hiçbir olumlu gelişme olmuyor. Çünkü bu kişilerin zaten ne dua bilgileri var ne de medyum olarak yetenekleri var.
Dolandırıcılar Sizi Zora Sokabilir:
Bu dolandırıcılar kendilerini arayarak yanıt isteyen kişileri de engelliyorlar. Ya da bilgilerin bende diyerek onlara şantaj yapıyorlar. Bu şekilde dolandırılan o kadar çok insan var ki. Bence savcılıklar bu dolaylı başvurularla doludur. Ben bu tür bir olay yaşamadım. Benim danıştığım medyum son derece düzgün bir kişilik. Kendisine, 0 532 367 13 25 numaralı telefonundan ulaştım. Beni bekletmeden yanıtladı ve derime yardımcı olmak için emek verdi.
Kendisinden Çok Memnu Kaldım:
Yaptığımız görüşmede sorunumu ve beklentilerimi detaylı olarak dinledi. Malzemeler ve danışmanlık için ödeme istedi. Ben de gönderdim ve bundan sonra arzularımın gerçekleştiğini gördüm. Bu benim için çok önemliydi. Bir de sürekli şekilde benimle ilgilendi. Gerçekten memnun kaldım.

Bir önceki yazımız olan OLCAY HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.