Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SAHTE BURAK’A İNANMAYIN

Sevgili arkadaşlar, sizi önemli bir konuda uyarmak istiyorum, çünkü benim gibi kötüniyetli bir kişi tarafından dolandırılmanızı istemiyorum. Ben kısmetimin açılması ve evlenmek için bir hocadan yardım almak istedim. Kısmetimin açılmasını arzu ediyordum çünkü otuzlu yaşlarında bir bayanım. Arkadaşlarım medyum Burak adında bir zattan bahsetmişlerdi. Ben de internetten araştırma yaptım. Karşıma maalesef Burak diye medyum Pençeli Burak adında, 0 542 448 98 05 numaralı telefon çıktı. Konyalıyım diyerek kendisini tanıtan bu zat, meğer gerçek medyum Burak değilmiş. Ben gerçekten içten şekilde, saf gibi bu kişiye inandım. Kısa sürede kısmetimin açılacağını ve ödeme yapmamı, malzeme alması gerektiğini söyledi. Ben de yolladım. Bana abuk subuk bir malzemeler yolladı, onları da iyiniyetle yaptım, okudum. Ama zaman geçti hiçbir değişiklik olmadı. Sorduğumda bana hakaret etti.

Gerçek Medyum Burak Kısmetimi Açtı:

Bu yaşadığım üzücü olay beni fazlasıyla sarstı. Hem paramdan oldum, hem kandırıldım, hem de hakarete uğradım. Bir yakınımdan gerçek medyum Burak’ın telefon numarasını almayı başardım. Medyum Burak’ın telefonu 0 553 371 89 94 ve internet sitesi de var. İnternet sitesi de medyumburak.com. Son derece ilgili bir insan ve kendisinden yardım aldım. Üstelik kısa sürede biriyle tanıştım ve ilişkim de son derece iyi gidiyor. Herkese tavsiye ediyorum ve dikkatli olmalarını istiyorum. Lütfen uyanık olun dostlar.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.