Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

SAHTE BURAK BENİ DOLANDIRDI

Sahte Burak diye biri var ve bu adam piyasada dolandırıcılık yapıyor. Çaresiz, bir umut bekleyen insanların ceplerinden paralarını alıyor, sonra da onlarla alay ediyor. Birtanecik yavrumun sağlık durumu iyi değildi ve moral bulmak, çare olmak için kendisinden yardım istedim. Konyalı olduğunu belirten bu kişi, kendisini Pençeli Burak olarak tanıtıyor. Medyum Pençeli Burak telefon numarası ise 0 542 448 98 05. Bu kişiye telefonla ulaştım, derdimi anlattım. Kızın iyi olacak, malzeme alıp pges + yapacağım dedi. Ben de hemen dişimden tırnağımdan artırarak ödeme yolladım. Ama beklesem de, derdime bu kişi çare olmadı. Haydi bunu da geçtim kendisine sorduğumda benimle dalga geçer gibi konuştu ve alay etti. Beni reddetti. Bu kişiden uzak durmanızı istiyorum.

Gerçek Medyum Burak’a Minnet Borçluyum:

Çok üzüldüm ve kızımın sağlığı için dua ettim. Bir arkadaşım gerçek Medyum Burak’ın bu kişi olmadığını ve kendisinden yardım aldığını söyledi. Gerçek medyum Burak’ın telefon numarasını verdi bana. 0 553 371 89 94 kendisinin telefon numarası. Randevu aldım, bana çok sıcak davrandı ve yardımcı oldu. O kadar seviyeli bir insan ki anlatamam. İnternet sitesi de medyumburak.com ve buradan da kendisine ulaşabilirsiniz. Çok özel bir insan ve derdinize derman olacağından eminim. Benim oldu canım kızım şu anda iyi ve kendisine teşekkür borçluyum.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.