Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

OLCAY HOCA

Olcay Hoca ile tanışmam hem arkadaşlarımın deneyimleri, hem de benim kendisinden yardım almam ile gerçekleşti. Ben uzun süredir sevdiğim insandan artık evlilik teklifi bekliyordum. Giderek umutsuzluğa kapılmıştım çünkü bir türlü teklif gelmiyordu. Ne yapsam derken, kendisinden daha önce hizmet alan bir arkadaşım bana Olcay Hoca’nın telefonunu verdi. Kendisinin resmi telefonu olan 0 532 367 13 25 ‘den arama yaptım. Kendisi beni dikkatle dinledi, erkek arkadaşımı evliliğe razı etmek için bana göndereceklerini ve benim yapacaklarımı anlattı. Belirli bir süre verdi, bu sürenin sonunda sana evlilikle gelecek dedi. Ben ne yalan diyeyim, öncesinden bunun olacağına inanmadım. Ama temiz kalbimle hocanın dediklerini de yaptım.
Evlilik Teklifi Geldi.
Gerçekten, hocanın dediği tarihte evlilik teklifi geldi. Zaten be ritüeli yapmaya başladığımdan itibaren erkek arkadaşımda beklediğim sıcaklıklar olmaya başlamıştı. Bana bir yüzükle geldi. Şu anda hazırlıklar yapıyoruz yani amacıma Olcay Hoca sayesinde ulaştım. Sadece ben değil, başka arkadaşlarım da kısmetlerine kavuştular, ya da hoca sayesinde istediklerini yaptılar.
Hoca Çok Dolu Bir İnsan:
Şahsi görüşüm olarak, ben Olcay Hoca’dan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Kendisi hem akıllı, hem saygılı, dini bilgisi ve inançları son derece kuvvetli bir insan. Deneyimlerim olumlu oldu, anlattığım gibi benim için neredeyse bir hayal olan sevdiğim adama kavuşma şansını yakaladım. Harika bir deneyim oldu.

Bir önceki yazımız olan MISIRLI MUSTAFA HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.