Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Nişanlım Biranda Beni Terk Etti

Hayatımın en güzel dönemini geçirdiğim günlerden birden bire canımdan çok sevdiğim ve beni sonsuz bir bağlılıkla sahiplenen nişanlım tarafından terk edildim. Bu benim için adeta ölüm demekti çünkü evlenmemize sadece bir ay kala bana bunu neden yaptığı hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu. Her şeyin kötü bir rüya olduğunu ve uyandığımda geçip gitmiş olacağını düşünmek istiyordum fakat yaşadıklarım tam manasıyla buz gibi gerçekti.

 

Çare Ararken Kandırıldım

 

Bu umutsuz ve çaresiz anlarımda ne yapacağımı şaşırmış bir halde sadece ağlıyordum çünkü yapabilecek hiçbir şeyim kalmamıştı. Nişanlım yüzümü bile görmek istemediğini dile getirmişti bana bu beni kahrediyordu. Bir gün annem bana Medyum Pençeli Burak diye birinden bahsetti ve dermanını onda arayacağız dedi. Kendisiyle 0542 448 98 05 numaralı telefondan görüştük bütün problemlerin kökünden çözüleceğini ve eski güzel günlerime döneceğimi söylese de kendisinin bir sahtekâr olduğunu hiçbir şey yoluna girmediğinde anlamış olduk.

 

Hocamız Sayesinde Mutluluğuma Kavuştum

 

Çok geçmeden aslında gerçek numarası 0553 371 89 94 olan ve internet sitesi medyumburak.com olan hocamızla görüşme imkânı yakaladım. Daha en başında ses tonu ve konuşması bana güven vermişti bile. Çok geçmeden nişanlım bana geri döndü ve sorunlarımızın üstesinden geldik. Sizde zamanınızı boşa harcayıp kandırılmayın. Doğru numarayı ve adresi arayarak mutluluğunuzu geri kazanın.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.