Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MISIRLI MUSTAFA HOCA

Mısırlı Mustafa Hoca diye kendini tanıtan ama Mısırlı olduğundan bile şüphelendiğim bu çakma hocadan çok zarar gördüm. Bizim gibi iyi niyetli ve inançlı insanlar zor zamanlarımızda bu yalancı tiplerin kucağına düşüyoruz. Bunlar da bizi saf yerine koyup aldatıyor. Benim de durumun aynen bu şekilde oldu. Eşimle aramızda tatsızlıklar vardı ve en sonunda beni terk ederek ailesinin evine gitti. Bir erkek olarak kendime ona gitmeyi yediremedim. Ama bana dönmesini de istiyordum. Ne yapayım derken, bir arkadaşım bir hocaya neden gitmiyorsun dedi. Ben de mantıklı diye düşündüm. Tesadüfen bu hocaya ulaştım ve telefonla hizmet almak için iletişim kurdum.
Eşimin Bana Dönmesi İçin Çok Paramı Aldı:
Eşimin bana dönmesinin duaları ve büyü ritüelleri ile garanti olduğunu söyledi. Ben de çaresizlikten inandım. Bir de bu kişi son derece etkileme sanatına sahip bir insan. Tatlı dilli ve inançlı görünerek çok etkili konuşmalar yapıyor. Mısırlıyım diyerek Arapça kelimeleri de kullanıyor. Birçok malzeme alacağım diyerek benden yüklü para istedi. Hesabına yolladım ve malzemeler gelinde dediklerini aynen yaptım.
Beklediklerimin Karşılığını Alamadım:
Dediklerini aynen yapmama rağmen kesinlikle vaad ettiklerinin karşılığını alamadım. Sonra güvendiğim bir imam arkadaşımla karşılaştım. Ona yaşadıklarımı anlattığımda bana kesinlikle bu hurafelere inanmamam gerektiğini söyledi. Bu şekilde dolandırıldığımı da ne yazık ki anlamış oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum