Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Mersinli Mehmet Hoca

Yıllardır eşimi çok sevmeme rağmen kayınvalidem ile aynı evde oturmak beni eşimden uzaklaştırmaya başlamıştı. Bana her seferinde kötü davranan ve yönetmeye çalışan kaynanam olmadığı zaman her şey yolunda ilerliyor. Çouklarım ve eşimle aslında birlikte çok iyi vakit geçiriyoruz. Eşimin annesi diye hiç bir zaman saygıda kusur etmediğim kadın sürekli olarak bana laf söyleyip, eleştiriyor. Bu durumu hiç kimseye de anlatamıyordum. İlk zamanlarda eşini kaybettiği için kayınvalideme daha anlayışlı olmaya çalışıyordum. Yaptığı huysuzlukları hep çektiği acıya ve yaşadıklarına yoruyordum. Sonradan zaman geçse de tavır ve hareketlerinde bir farklılık olmadığını farkedince bunun huyu olduğuna karar verdim.
Artık Bu Duruma Dayanamıyordum
Eşimle baş başa vakit geçirmek istediğim her an yanımızda oluyordu. Artk kaçıncı yüzyıldayız diye düşünüp eşime de bu rahatsızlığımdan bahsediyordum. O ilk zamanlar bana sabretmem gerektiğini söylese de zaman içinde bu konuda beni terslemeye başlamıştı. Bir şekilde ne yapıp edip kayınvalidemi hayatımızdan çıkarmam gerekiyordu. Düşünmekten artık başıma ağrılar giriyordu.
İnternette Bir İsmin Marifetlerini Okudum
Çaresizlik içinde artık tüm gün internetin başında vakit öldürüyordum. Dolaşırken mersinli mehmet hoca isminde birisinin dertlere devam işler yaptığını okudum. Artık başka çarem kalmamıştı. Hemen telefonla arayıp adres bilgisini alıp gittim. Bi yandan korkuyordum. İstediği ücreti elimde avucumda ne varsa o şekilde karşıladım. Kesinlikle hiç bir işe yaramadı ve dolandırıldığımı anladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum