Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MERSİNLİ MEHMET HOCA

Sevdiğim insanın bana bağlanmasını istediğim için bir hocadan yardım almak istiyordum. Aradım taradım. Araştırmalarından sonra, telefonla Mersinli Mehmet Hoca isimli birine ulaştım. Bu kişi bana yardımcı olacağını, benim için son derece etkili olan aşk büyüsü yapacağını söyledi. Bunun karmaşık olduğunu, çok fazla emek ve malzeme gerektiğini söyledi. Iban verdi ve havale göndermemi istedi.
Birçok Ritüeli Yapmamı İstedi:
Parayı yolladım, başkasının adına hesap numarasıydı sordum ve bana yardım eden asistanım dedi. Ben de şüphelenmedim. Bundan sonra bana ödemesini benden aldıkları kargo ile malzemeler yolladı. Duayı oku kağıdın suyunu iç dedi. Başka yapmama gereken detayları da söyledi. Bunların 21 gün süreceğini ve hepsini mutlaka yapmam gerektiğini ekledi. Ben de hepsini yaptım. Günlerce uğraştım ve emek verdim. 21 gün sonunda sevdiğim erkekte bir değişme olmadı. Kendisini aradığımda numaramın engellenmiş olduğunu fark ettim. Emniyete başvurdum ama uzak bir kentten başka adres bilgisine ulaşamadılar. Gerçekten çok mağdur oldum.
Kötüniyetli Bu Kişilere Dikkat Edin:
Ben yandım, başkası yanmasın diyorum ve bu kişiye karşı sizleri uyarmak istiyorum. Benim gerçekten önemli miktarda param gitti. Hadi parayı bıraktım umutlarımı ve emeklerimi aldılar. Kaç gün umut ederek uğraştım. Gözyaşlarım da yanıma kar kaldı. Bu insanların Allah korkusu yok ve gözlerini para bürümüş. Herkesin dikkatli olmasını istiyorum arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM METE YORUMLAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.