Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM SÜLEYMAN

Kızımın koca bulması için çalmadığım kapı kalmamıştı.Yavrumun evlenmesini istiyordum, gerçi o benden daha fazla istiyordu. Bu nedenle, ben de anne olarak bir çare bulmak istedim. Komşularımla Medyum Süleyman denilen bir kişinin telefonuna ulaştık. Kısmet açma yapma büyüsü yapar mı altını çizerek sorduk. Bize tabi %100 etkili bir büyü yapacağını ve kızımın hemen aradığı kocayı bulacağını söyledi. Ben de inandım tabi.
Kısmet Açma Büyüsü Yalanmış:
Medyum Süleyman deyim yerindeyse benden bir çuval para istedi. Ben emekli bir insanım, kocam da benim gibi emekli. Biz kıt kanaat yaşayan insanlarız. Bu nedenle verdiğim bu para benim bütçemi gerçekten çok sarstı. Ancak kızımın kısmeti için verdim. Nasılsa bir daha vermeyecektim. Ancak para istemeleri bitmedi. Benden müteakip defalar birçok kez para istedi. Artık beni oyaladığını anladım ve isyan ettim. Bu sefer terbiyesizleşmeye başladı. Bana küfürler yağdırdı. Telefonumu da engelledi.
Paralarımı Aldı ve Beni Dolandırdı:
Bu insan benim paralarımı aldı ve beni dolandırdı. Üstelik bana hakaret etti. Ben de susmak durumunda kaldım çünkü elimde bir kanıt yoktu.Kızım internette bu kişinin birçok şikayet aldığını bana anlattı. Birçok insanı benim gibi mağdur etmiş. Ben de onlardan biriyim ve yaşadıklarımı herkes bilsin istiyorum. Bu şekilde, belki başkaları da benim gibi mağdur olmaz, benim gibi üzüldüğü durumlara düşmez.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.