Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM SÜLEYMAN HOCA

Derdime çare olması için hayatımda ilk defa bir medyumdan yardım almak istedim. İstediğime isteyeceğime pişman oldum, çünkü bir dolandırıcı ile karşı karşıya kaldım. Eşimin bana olan soğukluğundan bıkmış, usanmıştım ve bana kul köle olmasını istiyordum. Bana mecnunlar gibi aşık olmasını, bana bağlı olmasını istiyordum. Bu nedenle hoca arayışına başladım. Arkadaşım görmediğini ama Süleyman Hoca diye birini duyduğunu söyledi. Bu kişi ile telefon üzerinden iletişim kurdum. Zaten görüşmesi de bu şekildeymiş.
Telefon Üzerinde İşimi Halledeceğini Söyledi:
Medyum Süleyman Hoca isimli bu şahsı telefonundan aradım. Bir duysanız nasıl kibar, nasıl anlayışlı görünen biri. Tabi daha sonra bunun arayan ve çare isteyen kişileri etkilemek için numara olduğunu anladım. O sırada bu aklıma bile gelmedi, eşim bana yaklaşacak diye umut içindeydim. Bana ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Sonradan muhasebecisi üzerinde olduğunu öğrendiğim bir hesaba hatırı sayılır miktar para yatırdım. Hatta birkaç altınımı bozdum.
Birkaç gün içinde benden oldu diye haber alacaksın dedi ama birkaç gün sonra bir baktım numaram engellenmiş. Sonuç da alamadım.
Kesinlikle Hakkımı Helal Etmiyorum:
Hem biriktirdiğim param gitti, hem de eşim bana daha çok yaklaşacak diye umdum ama umutlarım boşa gitti. Hayal kırıklığı yaşadım. Bana yaşattıklarını bir başkasına yaşatmasın diye bunu yazmak istedim. Ne kadar kötü günler geçirdiğimi size anlatamam.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM SEDAT HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.