Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM ŞİKAYET

Bu medyum diye kendini tanıtan kişiden çektiğim zararı kimseden çekmedim. Bu şarlatan tip beni çok mağdur etti ve medyum şikayet yazmak istedim. Başkaları benim gibi zarar görmesin diye. Çok fazla manevi değeri olan, benim için çok önemli nenemden kalma altın bileziğimi kaybettim. Çalındı mı düşürdüm mü bilmiyordum. Öneriler ile bir hocadan yardım almaya karar verdim. Birini buldum internetten işte bu kişiyi. Kendisini aradım ve özellikle sordum, kayıpları bulabilir misin diye? Çünkü derdim önemliydi benim için.Yaparım dedi tabi.
Üç Harfliler Diye Beni Kandırdı:
Bu kişi benim üç harflilerim var diyerek beni kandırdı. Kaybımı bulacağını söyledi. Ben de inandım ve istediği ödemeyi ona yaptım. Beklemem gerektiğini bana haber vereceğini söyledi. Sonra aradı saçma sapan bir yer söyleyerek oraları aramamı söyledi. Ben bu şekilde beni oyaladığını anladım. Bir süre daha geçince kendisinden hesap sormaya başladım. Bu sefer bana küfretmeye başladım. Beni suçladı resmen ve ben de kendisine tepki gösterdim. Ama tabi ödememi alamadım. Bu saygısız insan resmen iki paralık üstüme kaldı.
Bu Dolandırıcı Herkesi Kandırmış:
Bu dolandırıcı tip güya hocaymış, yok üç harflileri varmış. Bunların hepsi gerçekten numara. Bu kişi şarlatandan başka bir şey değil. Zaten maalesef birçok kişiyi mağdur ettiğini öğrendim. Bu tür kişilere dur demek lazım, o yüzden yazmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum