Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Medyum Sedat Sahtekar

Sizin de benim gibi derdi olup dolandırıcıların eline düşmemesi adına hikayemi siiznle paylaşıcam. Mutlu olan evliliğimin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı zaman henüz 8 aylık evliydim. Çok büyük hayal kırıklıkları ve üzüntü yaşıyordum. Hatta bir defasında eşim bana şiddet bile uygulamıştı. Yine de herşeyin eskisi gibi olması için dua ediyor ve çaba sarf ediyordum. Defalarca konuşu bir orta yol bulmaya onu anlamaya çalışsam da kesinlikle bunu istemiyor ve üstüne beni tersliyordu.
Artık Elim Kolum Bağlı Kalmıştı
Acaba hayatında başka kadın var mı diye düşünmeye başlamıştım. Eşim duştayken telefonunu karıştırıp, bir şeyler bulmaya çalışıyordum. Maalesef bu durumu açıklayacak hiç bir olay olmamıştı aramızda. Bir gün telefonum bi kadın tarafınan arandı. Eşimi çok sevdiğini ve bırakmamı istedi. O anda bayılacağı düşündüm. Kaynar sular başımdan aşağıya dökülmüştü. Bu durum karşısında ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Eim ayağım titreyerek sağlıklı bir şekilde düşünmeye kendimi zorladım.
Her şeyi Eşime Anlattım
Eşime o gün olan her şeyi anlattım. Asla inkar etmedi. O zaman hayatımın şokunu yaşadım. aslnda beni ailesinin zoruyla hayatına kattığını ve her zaman sevgilisinin olduğunu anlattı. O anda hiç bir zaman benim olmayan eşimi kazanmaya karar verdim. Aklıma daha önce konusu geçen geldi. Hemen arayıp gittim ama hayatımın sahtekarlığı ile karşılaştım. Eşim beni terk etti ve gitti.

Bir önceki yazımız olan Mersinli Mehmet Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.