Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM SEDAT SAHTEKAR

Değerli arkadaşlar, Medyum Sedat sahtekar bir insan ve beni çok kötü şekilde dolandırdı. Size başımdan geçenleri anlatmak istedim ki siz de benim gibi mağdur olmayın. Ben sevdiğim erkek için ayırma büyüsü yaptırmak istiyordum. Erkek arkadaşımla bir süredir devam eden harika bir ilişkimiz var ama ona musallat olan eski eşinden bıktı usandım. Eşini o da istemiyor ama bazı nedenlerle kopamıyor. Bu nedenle büyü yaptırmak istedim.Sedat denen bu kişiye ulaştım. Yardım istedim. Üç harflileri olduğunu, kesinlikle merak etmememi istedi.
Kesin Çözüm Dedi Ama Beni Dolandırdı:
Bu kişi benden gerçekten yüklü miktarda ödeme istedi. Üç harflilerin istediği malzemelerle büyü yapacağım dedi. Bir sürü saçma sapan malzemelerle bana yapmam gerekenleri anlattı ve ben de dediklerini yaptım. Dua okudum, dağıt dediklerini dağıttım ve birçok şey yaptım. Sözlerini kelimesi kelimesine yerine getirdim. Ama dediği sürede bir şey değişmedi. Tam tersine o kadın iyi yapıştı.
Erkek Arkadaşım Sayesinde Anladım:
Erkek arkadaşım sıkıntılı olduğumu anladı ve benimle konuşarak derdimi anlatmamı sağladı. Beni uyaran ve gerçekleri yüzüme vuran da erkek arkadaşım oldu. Birlikte bu adama ulaşmaya çalıştık ve ortada olmadığını anladık. Meğer birçok kişi benim gibi mağdur olmuş. Onlara da benzer yalanlar söylemiş ve paraları almış. Ben de bunlardan biriymişim. Bu tür kişilere karşı dikkatli olmanızı istiyorum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM RAHİME başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.