Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM SEDAT HOCA

Ben Almanya’da yaşayan bir bayanım. Ülkemle bağlarımı hiç koparmadım ve zaman zaman geliyorum. Ayrıca inançlı biriyim ve duaların gücüne inanıyorum. Sevdiğim bir Türk erkek vardı ve Türkiye’deydi. Onun benim yanıma Almanya’ya gelmesini istiyordum ama bir türlü ikna edemiyordum. Ben de onun bana uymasını ve yanıma gelmesini çok istiyordum. Nasıl ikna etsem derken, aklıma güvenilir ve yetenekleri konusunda ikna olduğum bir hocadan yardım almak geldi. Medyum Sedat Hoca kulaktan kulağa yaptığı reklamlarla kendini bu işe vakıf gibi tanıttığından benim de ilgimi çekti.
İkna Etsin Diye Kendisine Güvendim:
Almanya’dan telefonla kendisine ulaştım. Benim derdimi dinledi ama inanın öylesine. Anladığını ve ona malzeme almak için, bu işin olduk.a uğraştırıcı olduğunu ve emek vereceği için bana ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Ben de yurtdışından kendisine gerçekten yüklü bir miktar yolladım. Bundan sonra benden şu dedi, bu dedi durmadan para istedi. Ben de sevdiğim erkek ikna olacak, bana gelecek diye ödedim.
Dolandırıldım ve Erkeğim de Gelmedi:
Ödemeleri bitmek bilmeyince ben artık bu işin olmayacağını anladım. Birkaç günde gelecek dedi ama aylar geçti. Ödemelerim de çok zaman oldu ve miktarı arttı. Ben de buna tepki gösterdim. Artık bir sonuç bekliyorum dedim. Bundan sonra ben dünyanın en kötü insanı oldum. Beni engellediler ve paralarımı da geri alamadım.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM SEDAT SAHTEKAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.