Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM RAHİME

Ben yetim büyümüş, her zaman kendi ayaklarının üzerinde durmaya zorunlu olmuş ve bunu da başarmış bir genç kadınım. Çocukluğum devlet yurtlarında geçti. Büyüdüğümdeişe girerek kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladım. Yaşadığım zorluklar hayatımın erkeğini bulmamla değişti. Nişanlandık. Çok da mutluyduk ama kaynanamla aramda sorunlar vardı. Müstakbel kaynanam olan bayan şu anda kaynanam tabi, beni kabullenmekte zorlandı. Bana çok soğuk davranıyordu. Bense hep bir anne özlemi çekmiştim. Onunla yakın olmak istiyordum. Bu nedenle sıcaklık duası ya da büyüsü yaptırmak istedim.
Kaynanana Sıcaklık Büyüsü Yapacağım Dedi Paramı Aldı:
Bu derdime çare bulacak bir medyum aramaya başladım. Medyum Rahime karşıma çıktı. Kendisinden randevu aldım. Ben bayanım o bayan beni anlar ve yardım eder diye düşündüm. Ama çok yanılmışım. Bir kadın olarak ona içimi açtım ve gerçekten güvendim. Nasıl büyüdüğümü bile anlattım. Gerçekten insanda biraz acıma olur. Benden önemli miktarda para aldı. Bu hem görüşme ücretiymiş, hem de malzeme alacakmış. Bundan sonra beklememi istedi.
Bekle Bekle Nereye Kadar:
Bekledim ama ondan hiç olumlu yanıt gelmedi. Güya birkaç gün içinde bana olumlu haber verecekti. Nerede aramadı bile. Ben de kendisini aradığımda daha para istedi, bu devam etti. Sonra da beni engelledi. Başka telefonlardan aradım ama ben olduğumu anlayınca yine engelledi. Bu insana hakkımı helal etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum