Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM RAHİME

Ben yetim büyümüş, her zaman kendi ayaklarının üzerinde durmaya zorunlu olmuş ve bunu da başarmış bir genç kadınım. Çocukluğum devlet yurtlarında geçti. Büyüdüğümdeişe girerek kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başladım. Yaşadığım zorluklar hayatımın erkeğini bulmamla değişti. Nişanlandık. Çok da mutluyduk ama kaynanamla aramda sorunlar vardı. Müstakbel kaynanam olan bayan şu anda kaynanam tabi, beni kabullenmekte zorlandı. Bana çok soğuk davranıyordu. Bense hep bir anne özlemi çekmiştim. Onunla yakın olmak istiyordum. Bu nedenle sıcaklık duası ya da büyüsü yaptırmak istedim.
Kaynanana Sıcaklık Büyüsü Yapacağım Dedi Paramı Aldı:
Bu derdime çare bulacak bir medyum aramaya başladım. Medyum Rahime karşıma çıktı. Kendisinden randevu aldım. Ben bayanım o bayan beni anlar ve yardım eder diye düşündüm. Ama çok yanılmışım. Bir kadın olarak ona içimi açtım ve gerçekten güvendim. Nasıl büyüdüğümü bile anlattım. Gerçekten insanda biraz acıma olur. Benden önemli miktarda para aldı. Bu hem görüşme ücretiymiş, hem de malzeme alacakmış. Bundan sonra beklememi istedi.
Bekle Bekle Nereye Kadar:
Bekledim ama ondan hiç olumlu yanıt gelmedi. Güya birkaç gün içinde bana olumlu haber verecekti. Nerede aramadı bile. Ben de kendisini aradığımda daha para istedi, bu devam etti. Sonra da beni engelledi. Başka telefonlardan aradım ama ben olduğumu anlayınca yine engelledi. Bu insana hakkımı helal etmiyorum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.