Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM OLCAY SAHTEKAR

Kaynanamla aramın düzelmesini istediğim için bir hocaya danışmak istedim. Kaynanam eşim için çok önemli ve aile olarak eşimin ailesinin hali vakti çok yerinde. Ben de aramın kötü olmasını açıkçası birçok nedenle istemiyorum. Bizi kıskanan fesatların doldurması yüzünden kaynanamla durduk yerde aram açıldı. Ben de medyum Olcay ile iletişime girdim. Kendisinin nefesi kuvvetli ve yetenekli bir insan olduğunu duymuştum. Ben de hizmet almak istedim. İnternetten 0 532 367 13 25 numaralı telefondan ulaştım ve randevumu aldım. Bundan sonra bana randevu verdi ve bana gerçekten yardımcı oldu.
Kaynanamla Aramın Düzelmesi İçin Emek Verdi:
Kaynanamla yaşadığım sorunları anladı ve bana yardımcı olmak için gerçekten emek verdi. Benden makul bir ücret aldı. Dediği gibi, birkaç gün içinde kaynanamla aram düzeldi. Bana soğuk davranan o nemrut kadın gitti, yerine son derece sıcak davranan bir kadın geldi. Olcay Bey’in dediği şekilde ve sürede kaynanamla aram düzeldi. Çok da memnun kaldım kendisinden.
Neden Eleştiriliyor Anlamadım:
Ben sorunumu hallettikten sonra internette gezinirken medyum Olcay sahtekar şeklinde yorumlar okudum. Ben bunların gerçekliğine kesinlikle inanmıyorum. Şimdi bu yazıları okuyan insanlar gerçekten bu kişinin güvenilmeyecek biri olduğunu sanabilirler. Oysa ben kendisinden gerçekten memnun kaldım. Neden bu tür yorumlar yazılıyor anlamıyorum. Belki de hocanın rakipleri bilerek baltalamak için yapıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum