Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM OLCAY

Piyasada çok sayıda sahte medyumlar var maalesef. Bunlara güvenen ve mağdur olan birçok insan var. Medyum seçerken dikkatli olmak lazım. Gerçekten güvenilir olduğunu duyduğunuz hocalara itibar etmelisiniz. Çok şükür ki ben bugüne kadar iki kere bu deneyimi yaşadım ve üzücü bir sonuç almadım. Tam tersi çok memnun kaldım. Medyum Olcay ile tanıştım ve kendisinden yardım aldım. Hem eşimin bana bağlanması, sonra da işlerimizin açılması için kendisinden yardım aldım.
Medyum Olcay Yetkin Bir İnsan:
Olcay Bey ile telefon üzerinden iletişim kurdum. Yardımları sayesinde, yüzyüze görüşme ihtiyacım bile olmadı. 0 532 367 13 25 olan resmi hattından kendisine mesaj attım, telefonla da görüştük. Bu şekilde iletişim kurduk. Benden istediklerini, yapmamı gerekenleri detaylı şekilde anlattı. Ben de dediklerini harfiyen yaptım. Bana kaç günde çözüm olacağını belirtti ve dediği zamanda değişiklikler meydana geldi. Bunu her iki olayda da yaşadım.
Benimle Yakından İlgilendi:
Olcay Hoca’nın en memnun kaldığım özelliklerinden biri de devamlı olarak telefonla benimle ilgilenmesiydi. Nasılsınız, durum nasıl, sormak istedikleriniz var mı diye düzenli olarak bana sorular sordu. Bundan gerçekten memnun kaldım, çünkü zaten ilgiye ihtiyaç duyduğum bir dönemde bu şekilde ilgilenilmesi çok hoşuma gitti. İsteklerime de kendisinin dediği sürede ulaştım. Ödediğim miktarın boşa gitmediğini görmek beni gerçekten çok memnun etti. Zaten fazla ödeme yapmadım.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM OLCAY SAHTEKAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.