Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Medyum Mustafa

Bir yıl önce eşimle birbirimizi severek evlendik. İlk zamanlarda her şey o kadar yolunda gidiyorku ki ben bile nazar değmesinden deli gibi korkuyordum. Aileler birbirleriyle çok iyi anlaşıyor, sürekli olarak görüşüyorlardı. Kayınvalidem ara sıra hayatımıza müdahale etmeye çalışsa da eşim buna pek fırsat vermiyordu. Bir müddet sonra eşim işinden çıkıp, babaısnın emlakçı dükkanında çalışmaya başladı. Ne olduysa zaten bu gelişmeden sonra patlak verdi. Eve geç gelmeye ve beni sürekli olarak terslemeye başladı.
Artık Her şey Kontrolden Çıkmıştı
Evimizde sürekli olan tartışmalardan dolaı huzur kalmamıştı. Ne yapacağımı bilmiyordum. Kendimi farklı şeylere vermeye çalışarak bir nebze de olsa rahatlamaya çalışıyordum. Bir gün eşim eve geldiğinde onunla her şeyi sakin bir şekilde konuşmaya karar verdim. Geldiğinde yüzüme bile bakmamıştı. Konuşmak istediğim zaman da beni reddetti ve tersledi. Bütün gece ağladım.
Ertesi Gün Her şeyi Aileme Anlatmaya Karar Verdim
Sabah uyandığım zaman hemen kendimi ailemin evine attım. Artık bu işin saklanacak bir tarafı kalmamıştı. Şiddet görmekten çok korkuyordum. Birkaç gün orda kaldım. İnternette sıkıntıdan geiznirken isminde birisinin verdiği desteklerden oluşan yazıları okudum. Benim gibi ya da farklı türde çok sayıda metin vardı. Hemen telefon numaralarını aradım ama hiç bir şey umduğum gibi olmadı. Verdiğim para dışında umutlarım da çöpe gitti. Siz de bu sahtekarlara kesinlikle inanmayın.

Bir önceki yazımız olan Medyum Kaan Define başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.