Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM MUSTAFA HOCA

Kaynanamın eşime olan düşkünlüğünden, onun da kaynanama olan düşkünlüğünden çok rahatsız oluyorum. Aralarında sıkı bir bağ var ve zaman zaman kendimi çok kötü hissediyorum. Bu durumu çok yakın bir dostum da bildiğinden, bir yol aramaya başladık. Bir hocaya gitsek ve yardım alsak dedik. İnternet üzerinden araştırma yaparken, Medyum Mustafa Hoca adlı bir kişinin meziyetlerini öven reklamlar okuduk. Biz de değerlendirmeye karar verdik. Bu kişiden randevu aldık ve yanına gittik.
Mustafa Hoca Adı Altında Dolandırıcı Çıktı:
Mustafa Hoca adlı zat beni kabul etti. Sorunuma en iyi kendisinin çare olacağını ve bana malzeme almak için ödeme yapmamı istedi. Bir de görüşme ücreti aldı. Bunları topladığımda gerçekten yüklüce bir ödeme yaptım. Ardından beklememi ve bir hafta içinde kaynamanın bizden soğuyacağını söyledi. Ben de gerçekten iyi niyetimle bekledim. Bir hafta sonra tekrar beni aradı ve kaynanamın eşimle bana büyü yaptığını, bunu ona kesinlikle söylememe ama kendisinin çözeceğini söyledi. Tekrar ödeme istedi. Ben de saf saf yolladım.
Beni Kandırdı ve Zor Durumda Bıraktı:
Bu kişi beni bu şekilde gerçekten oyaladı ve kandırdı. Ben ev hanımıyım ve zar zor biriktirdiğim tüm paramı bu kişiye boş yere vermek durumunda kaldım. İnternette olumsuz yaşadıkları yazdım ama hemen silindi. Meğer bu kişinin adamları silmekteymiş, Resmen dolandırıldım.

Bir önceki yazımız olan KETO MEDYUM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.