Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM METE YORUMLAR

Evlilik hazırlıklar yaparken beni bırakan sevgilimin bana dönmesi için ne yapacağımı şaşırmış bir anımdaydım. Bir bayan olarak gözlerimi bu adamda açmıştım. Bu nedenle, başka bir erkek hayatıma girmemişti ve kendimi son derece mutsuz hissediyordum. Bu ayrılık beni çok etkilemişti ve ailem de bana yardımcı olmaya çalışıyordu. Medyum Mete diye biri olduğunu duyan teyzem gitmemizi önerdi. Ben de kabul ettim belki bir çare buluruz diye. Bu nedenle kendisini aradık ve derdimi anlattım.
Medyum Mete Yüzünden Çok Mağdur Oldum.
Medyum Mete bana telefonla yardımcı olacağını söyledi. Oldukça yüklü miktar para istedi. Neden bu kadar yüksek diye sorduğumda, kendisinin çok yetenekli olduğunu, kesin çözümler sunduğunu ve bu işin çok zor olduğunu söyledi. Malzeme almam lazım ve sende çok büyü var dedi. Bu nedenle, ben de çaresiz şekilde ödemeyi gönderdim. Hesap numarası meğer kendi üzerine değil bir muhasebecinin üzerineymiş. Ben tabi bunları sonradan öğrendim. Bunları kendi adına giden paralar belli olmasın diye yapıyormuş.
Param ve Umutlarım Gitti
Bu kişi beni bir güzel oyaladı ve benden paramı aldı. Sonra aradım ve kesinlikle ulaşamadım. Beni engellediğini anladım. Sonra internette Medyum Mete yorumlar olduğunu fark ettim. Meğer benim gibi birçok insanı mağdur etmiş bu kişi. Benim gibi birçok insanın da canını yakmış yalanları ile.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM HAKAN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.