Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Medyum Mete

Bir yıldır her şeyin yolunda gittiği ve büyük heyecan duyduğum bir ilişki yaşarken gereksiz bir tartışma yüzünden yollarımızı ayırdık. Bir yılda ona çok alışmıştım ve büyük üzüntü yaşıyordum. Hiç birşeye konsantre olamıyor, hayattan kesinlikle hiç bir keyif almıyordum. Aileme gib şey belli etmemeye çalışsam da durumumdan her şeyi onlar da anlıyordu. İş yerinde yoğunluk olduğu için orası az da olsa rahatlamamı ve kafa dağıtmamı sağlıyordu. Kendimi tamemen işe vermiştim ve fazla mesaiye kalıp eve geç saatte dönüyordum
İnternette Bir Yazı İle Karşılaştım
Bir gün internette oyalanmak için gezinirken bir yazı karşıma çıktı. Benimle aynı duyguları yaşamış bir insanın ağzından bir hikaye okudum. Sonunda da adında bir insana gidip ondan yardım aldığını yazmıştı. Hemen gitmeliyim diye düşündüm. O anda içimde bir umut filizlenmişti ve kendimi gülümserken buldum. Hemen arayıp kısa bir bilgilendirmeden sonra randevu aldım. Yanına gittiğimde bana sevgiliyi geri getirmek için bazı şeyler yapacağını söyledi. Belirli birücret karşılığında yaptığı bu işlemleri bir kaç defa tekrarladı. Kısa süre geçtiği için hemen bi değişiklik zaten beklemiyordum.
Kandırıldığımı Belirli Bir Süre Sonra Daha Net Anladım
Bana görüşmeye gittiğim zaman kısa sürede her şeyin yoluna gireceğini söylemişti. Aylar sonra kandırıldığımıve karşımdaki kişinin bir dolandırıcı olduğunu anladım. Sizin de böyle sınıtılarınız varsa kesinlikle bu sahtekarlara inanmayın.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM MUSTAFA HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.