Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM MEMİŞ KETO

Hayatı seven, yaşamaktan zevk alan bir kadınım. Ancak bu kısa bir süre öncesine kadar bu şekildeydi desem çok daha doğru olur. Çünkü medyum Memiş Keto yüzünden hayatım alt üst oldu. Eşimle bir süredir sorun yaşamaktaydım. Benim zaman zaman yaptığım kaprislerim yüzünden zaten aramızda soğukluk vardı. Bir de telefonunda bir kadından gelen mesajları yakaladım. Aldatmak gibi değildi tam ama arkadaşça bir konuşma bile beni rahatsız etmeye yetti. Hemen eşimi bana yeniden bağlayacak bir yol aramaya başladım. İnternetten Memiş Keto adlı kişinin telefonuna ulaştım. Whatsupp üzerinden mesaj attım.
Sana Yardımcı Olacağım, Kocam Sana Bağlanacak Dedi:
Bu kişi bana whatsupp üzerinden cevaplar yazdı. Kendini medyum, astrolog olarak tanıttı. Sonra beni aradı, sesi çok ikna ediciydi. Bana mükemmel bir dua ve büyü yapacağını, kocamın bana hiç olmadığı kadar bağlanacağını anlattı. Benden hesabına ödeme yapmamı istedi. Ben de çaresizlikten mi diyeyim, saflığımdan mı diyeyim parasını yolladım. Hatırı sayılır miktar ödeme yaptım. Eşimden de sakladım bunu.
İki, üç gün içinde etkisini göreceksin dediği halde hiçbir olumlu etki göremedim. Kocam benden daha da uzaklaşmaya başladı. Üstelik yaptığım ödeme konusunda eşime doğruyu söyleyemediğim için ona karşı inanılmaz zor durumda kaldım.Aramız iyice bozuldu. Tabi benim de sinirlerim bozulduğu için çok şiddetli tartışmalar yaşadık.
Hem İlişkim Bozuldu, Hem Param Gitti:
Araştırdığımda telefonun devre dışı kaldığını gördüm. Üstelik para yolladığım hesap ta kendi adına çıkmadı. Resmen dolandırıldım.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM MEMİ KAVGA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.