Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM MEMİŞ

Kısmetimi açsın diye gittiğim medyum olarak kendini sunan insandan çekmediğim kalmadı. Bu insan beni bir güzel dolandırdı ve dünya kadar paramı aldı. Bu tür kötü niyetli insanlara karşı herkesin uyanık olmasını istiyorum. İnsanların saf duygularını sömürerek kandırmaktalar. Bunların hepsi çete. Ben de ellerine düşenlerden biriyim. Kısmetimin açılmasını artık bir erkeğin de beni sevmesini, evlenmesini istiyordum. Bir hoca bana okusun ve kısmetim açılsın istedim. Medyum Memiş denen şahsa gittim.
Uçuk Rakamlar Yatırmak Zorunda Kaldım:
Bu kişi beni bürom dediği yerde ağırladı ve sözde beni dinler gibi yaptı. Bundan önce benden son derece yüklü bir görüşme ücreti aldılar. Gerçekten yüksek bir rakamdı ama beni güvenli ve etkili işler yaptığı konusunda inandırdığı içinde ben de ödedim. Zaten insanı ikna eden yetenekleri var bu kişinin. Bundan sonra bana yapmam için birtakım malzemeler verdi, onlar için tekrar ödeme aldı. Benim kısmetimin en geç bir hafta içinde açılacağını ve beklemem gerektiğini söyledi. Ben de inandım çünkü inanmam istedim.
Resmen Dolandırıldım:
Bu kişi bana beklememi söyledi, ben de bekledim. Ama kısmetim ne açıldı, ne de bir gelişme oldu. Bir hafta sonra beni aradı sende papaz büyüsü var ve çözmem için malzeme lazım bana para gönderin dedi. Ben artık bunu yapmak istemediğimde sana büyü yaparım dedi ve tehdit etti. Ardından beni engelledi.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM MEMİŞ KETO başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.