Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM MEMİ KAVGA

İşlerimde bana çelme takmaya çalışan meslek rakiplerimden kurtulmak için düşmanlarımı birbirine düşürmek istiyordum. Bu nedenle bir medyumdan yani hocadan yardım almak istedim. Amacım nefesi kuvvetli birinden yardım almaktı. Hem düşmanlarım birbirine düşsün, hem de genel olarak işlerim konusunda kısmetlerim açılsın istedim. Bunun için belirli miktar para ayırdım ama maddi durumum da bir hayli sıkışıktı. Medyum Memi denen bir hocanın olduğunu duydum ve kendisinden randevu aldım.
Bir Dolandırıcı İle Karşılaştım.
Ben maddi sorunlarıma ve rakiplerimin bana karşı ettiklerine çare ararken iyice çaresiz durumlara düştüm desem yanlış olmaz. Bu yardım istediğim kişi tam bir dolandırıcı çıktı. Benden bir dünya para aldı. Senin sorununu bir hafta içinde çözeceğim, hem işlerin açılacak, hem de düşmanların birbirine düşecek dedi ama nerede. Bekle bekle hiçbir değişme olmadı. Aradığımda bana saçma sapan oyalama laflar söyledi. Yeniden para istedi, ben de tabi kendisine inanmadım. Medyum Memi kavga çıkarmaya çalıştı ve bende kendisiyle tartıştım. Allahtan telefonda bu konuşma oldu, yüz yüze olsaydık ben kendisine bir güzel haddini bildirirdim. Ama bu sefer elim kana bulanacaktı.
Dikkatli Olmakta Fayda Var
Herkese dikkatli olmalarını öneriyorum. Zaten yaşadıklarımı bu nedenle kaleme aldım. Benim gibi elinizdeki parayı da kaptırıp mağdur olmayın. Yoksa gerçekten çok yanarsınız. Bunlar da sizin paralarınızla bir güzel günlerini gün ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum