Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM MEHMET HOCA

Medyum Mehmet Hoca ile tanıştığım kişiyi herkese anlatmak istiyorum ki siz de benim gibi mağdur olmayın. Karım yaşadığımız şiddetli bir kavganın ardından beni terk etmişti. Bir süredir işsiz olduğum için ben de bunalımlı bir dönemimdeydim. Bu nedenle ben de bazı zorluklar yaşattım karıma ama geri dönmesini çok istiyordum. Ben de çareler aramaya başladım ve bu medyum denilen sahte hoca ile yollarım kesişti. Benimle çok samimi şekilde, birçok Arapça kelime kullanarak konuştu. Etkilemek için sürekli şekilde dini kelimeler de kullanıyordu. Bu meğer onun numaralarından biriymiş.
Dolandırıldım ve Hayal Kırıklığına Uğradım:
Bu adam merak etme, karın en kısa sürede sana dönecek, bir hafta bekleyeceksin dedi. Benden çok yüklü bir para istedi. Ben de verdim çünkü karımın bana dönmesini çok istiyordum. Malzeme alacağım, karına büyü yapmışlar diyerek bir miktar ödeme daha aldı ve beni, oyaladı. Ama hiçbir şey olmadı tabi çünkü bu adam meğer dolandırıcıymış. Bekledim ama asla sonuç alamadım. Aradığımda ise beni tehdit etti ve ondan uzak durmamı istedi.
Eşim Dönmedi ve Neredeyse Elimi Kana Bulayacaktım:
Bu adam ben onu aradıkça hem beni tehdit etti, hem de küfür kıyamet saydı. Neredeyse elimi kana bulayacaktım inanın. Karım dönsün derken bir de suçlu durumuna düşecektim. Bu adamlardan uzak durmak lazım arkadaşlar,dikkatli olmanızı öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM KETO başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.