Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM KETO

Kendine medyum diyen ama dolandırıcıdan başka biri olmayan bu kişi hakkında deneyimimi paylaşmak istedim. Bu şekilde, iyiniyetli, çare arayan insanların da benim gibi zarar görmesini önlemek istiyorum. 28 yaşında, evlenme isteği içinde olan bir bayanım. Erkek arkadaşımla 6 senelik ilişkim vardı ve artık onunla evlenmek istiyordum. Bunu da kendisine ilettim ve bu konuda beni oyalaması vardı. Ben de arkadaşlarımla konuşarak bir medyuma gitmeye karar verdim. Vermez olaydım. Medyum Keto denilen şahıstan internetten bilgilerini bulup randevu aldım.
Saçma Sapan Bilgiler Verip Paramı Aldı:
Keto’nun yerine gittim, ortam son derece pis, lekeli, beni rahatsız edici şekildeydi. İnanın diken üstünde oturdum. Beni aldı, dinler gibi yaptı. Saçma sapan bir sürü malzeme verdi elime, güya bunlar erkek arkadaşımı evliliğe ikna edecekmiş. Bunları yap dedi. Okumam için bir dua ne başka birşey vermedi. Ayrıca inanılmaz yüksek miktar paramı aldı şu anda buradan yazmak istemiyorum. Dediklerini yaptım ama hiç sonuç almadım.
Hayalimi Yerin Dibine Soktu:
Kendisinden aldığım malzemeleri uyguladım ama kesinlikle sonuç alamadım. Ben geç olsun güç olmasın niyetindeydim, yani uzun süre sabırla bekledim. Ancak sonuç alamamak bende sinir bozukluğuna neden oldu, erkek arkadaşımla aram iyice bozuldu. Anlaşmazlıklarımız artında beni terk etti. Yani evlenme niyetindeyken, onu evliliğe ikna etmeye çalışırken, bir de sevdiğim insandan oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum