Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM KAĞAN İLETİŞİM

Kaynanamla aramdaki sorunlardan bıkmış usanmıştım. Bir türlü anlaşamıyorduk. Eşime yani oğluna çok düşkün olduğundan sürekli evimize geliyordu. Geldiği zaman da ev düzenimden tut, yaptığım yemeklere, giysilerime, makyajıma kadar her şeyime karışmaktaydı. Kendisinin huysuzluklarından, görümcemle birlikte benim arkamdan dedikodumu yapmalarından artık çok usanmıştım. Bir arkadaşım medyum Kağan iletişim numarasını verdi. İnternette gördüğünü bir denememi önerdi. Ben de kaynanamı bizden uzaklaştırır ümidiyle aradım, ofisi olduğunu belirtti ve randevu aldım.
Dolandırıcı Birine Rastlamışım:
Ofisine bir arkadaşımla gittim ve randevumu beklemeye başladım. Sıram geldi, girdim ve derdimi anlattım. Yalan yanlış beni dinlediğini hissettim. Benden hayli yüklü miktar para istedi ve derdime kesin olarak çözüm bulacağını söyledi. Bir hafta, on güne kalmadan kaynamamın evimizden elini eteğini çekeceğini altını çizerek belirtti bana. Hayli yüksek ödeme yaptım ve bana verdiği dua ve abuk subuk birtakım malzemeleri aldım.
Dediklerini yaptım ama hiçbir değişilkik olmadı. Kendisini aradığımda biraz daha bekleyin dedi ama yine sonuç alamadım. Kaynamamla aram düzelmedi, bir de yaptıklarımı anladı,eşime rezil oldum.
Onun Yüzünden Ayrılma Aşamasına Geldik:
Yüklü miktar param gitti ve eşim yaptıklarımı anladı bu yüzden benden boşanma noktasına geldi. Kaynanamın ekmeğine yağ sürmüş oldum. Ofisine hesap sormaya gittim ama beni dövmekten beter etiller. Hakkımı kesinlikle bu kişiye helal etmiyorum. Onun yüzünden evliliğim mahvoldu.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM KAĞAN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.