Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM KAĞAN

Son zamanlarda işlerimde sıkıntılar söz konusuydu. Çalışkan bir insanım, dürüst ve gayretliyim. Bugüne kadar kendi emeğimle kazancımı sağladım, ancak maalesef son zamanlarda piyasanın da etkisiyle maddi zorluklar yaşamaya başladım. Ferahlamak için, işlerimin açılması için nefesi kuvvetli bir medyumdan yardım almak istedim. Birkaç tanıdıktan sordum ve bir arkadaşım nasıl biri olduğunu bilmediğini ama Medyum Kağan isminde bir kişinin olduğunu söyledi. Ben de denize düşen yılana sarılır misali kendisinden randevu aldım.
Beni Bekletti ve Dinlemedi Bile:
Kağan Bey ile görüşmem bir hayli zor oldu çünkü beni epey bekletti. Bu da iyice gerilmeme neden oldu, oysa önceden tarih ve saat olarak randevumu almıştım. Çağırılınca içeri girdim, derdimi anlatmaya başladım. Ancak, beni doğrun düzgün dinlemedi, hiç göz teması kurmadan, önündeki kağıtlarla ilgilendi. Bundan son derece rahatsız oldum. O kadar randevu aldım, derdimi açtım, doğrusu, candan şekilde beni dinlemesini beklerdim.
Bana işlerimin açılması için dua okuyacağını ve vereceğini söyledi. Ne yapmam gerektiğini detaylı sordum ama öylesine bir yanıt verdi.
Duanın Etkisi Olmadı:
Verdiği duayı okudum ama bana hiç etkisi olmadı. Aslında ne okumamı verdiğini de bilmiyorum, bu konuda şüphelerim var. İşlerim daha da kötüleşti, işyerimi kapatmak zorunda kaldım. Bir başkasının yanında çalışmaya başladım. Hem param gitti, hem zamanım gitti, hem de inançlarım sömürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum