Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM KAAN

Kızımın üniversite sınavlarını kazanması için zekasının açılmasını, işlerinin yolunda gitmesini istiyordum. Nefesi kuvvetli bir hoca bulayım da bize okusun, kızım da rahat etsin, zihin açıklığı olsun istedim. Ben temizlik görevlisi olan asgari ücretle çalışan, eşini kaybetmiş bir kadınım. Yıllarca kızımla, tek başıma yaşam mücadelesi verdim. Ancak bu olay beni çok üzdü ve maddi anlamda bana zarar verdi. Bu tür kötüniyetli insanların kesinlikle afişe olmasını istiyorum. Bunlar insanların üzgün oldukları, zor zamanlarından yararlanarak duygularını kullanarak paralarını alıyorlar.
Kızım İçin Gittim Paramdan Oldum:
Ben kimseye zararı olan bir kadın değilim. Her zaman iyiniyetli oldum. Medyum Kaan denilen kişiyle tanıştım ve ondan bana yardımcı olmasını istedim. Benden benim için gerçekten çok fazla olan bir ödeme aldı. Merak etmemi söyledi. Kızımın derslerinde hiçbir başarı olmadı. Belki de iyilik yapacağım derken bu kişi kızımın başarısız olmasına neden oldu. Hesap sormak için aradım ama yerinde yeller esiyordu. Kendisine ulaşamadım.
Çok Üzüldüm ve Kızım da Çok Üzüldü:
Bu ödemem nedeniyle neredeyse maaşımın önemli kısmı gitti ve bir sürü borç yapmak zorunda kaldım. Bu insanların dolandırıcı olmalarından birçok kişi mağdur olmuş. Ödeme yaparken saçma sapan bir bağış makbuzu verdiklerini anladım. Bu da kanıtlamama imkan vermedi. Yasal da olmayan bir iş yapıyorlarmış. Aman arkadaşlar siz de dikkatli olun.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM BURAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.