Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Medyum Kaan Define

Dört yıl süren eğitim hayatımdan sonra çalışma hayalleri ile okulumdan mezun oldum. Ailem beni çok zor şartlar altında okuttuğu için onlara maddi olarak yardım etmek istiyordum. Babam biraz tatil yapıp kafamı dağıtmamı sonrasında rahat bir şekilde iş başvurusu yapmamı söyledi. Bende babamın söylediklerini dinleyerek kız arkadaşlarımla kamp tatili yapmaya karar verdim. Hem bütçemi zorlamadan hem de doğa ile iç içe geçirdiğim tatil bana çok iyi geldi. Sonrasında hemen mezun olduğum bölüm ile ilgili internetten başvurular yapmaya başladım. Hem heyecanlı hem de çok umutluydum. Birkaç geri dönüş olmasına rağmen görüşmeler olumsuz geçiyordu. Sürekli olarak tecrübe istedikleri için anlaşma sağlayamıyorduk.
Zaman Geçtikçe Psikolojim Bozulmaya Başlamıştı
Evde geçirdiğim her gün artık bana eziyet olmaya başlamıştı. Para kazanmam gerekiyordu ve elimden daha fazlası gelmiyordu. Artık ouduğum bölüm dışında daha düşük maaşlı yerlere de baş vurmaya başladım. Artık görüşmeye dahi çağrılmıyordum. Yataktan çıkmak bile istemiyordum. Acaba kendi işimi mi yapsam diye araştırma yaparken aynı durumu yaşayıp Medyum Kaan define isminden destek aldığını anlatan bir öykü okudum.
Vakit Kaybetmeden Numaraları Tuşladım
Elimden gelenin fazlasını yaptığım için artık elmden pek bir şey gelmiyordu. Çaresiz olduğum için hemen randevulaştım ve bana iş bulmam için bazı dualar okudu. Uzun bir süre bekledim ama hiçbir şekilde değişen bir şey ya da bir olay olmadı. Kandırılmıştım ve cebimden de para gitmişti.

Bir önceki yazımız olan Medyum Mete başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.