Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM KAAN

Herkesin bilmesini istediğim bir olay yaşadım. Bir başkası benim gibi mağdur olmasın diye bunu açıklamak istiyorum. Arkadaşlar, medyum Kaan diye bir tip var. Ben bu kişinin bilgisini reklam gibi bir tanıtımda internette gördüm. Sevdiğim erkeğin ilgisini çekmek ve onun bana bağlanmasını istiyordum. Bu nedenle, medyum ararken ilana rastladım. Ben de yardım almak istedim. Kendisine telefonla ulaştım. Bana whatsupp üzerinden kimlik bilgilerimi göndermemi ve büyü yapacağını söyledi.
Başıma Gelmeyen Kalmadı:
Hani basiretim bağlandı derler ya, benim de resmen basiretim bağlandı ve kendisine kimlik fotokopimi yolladım. Bir de üstüne, bir başkasının adına olan hesabından ödeme yaptım. Sözde bana yardım edecek diye. Birkaç gün sonra beni arayarak çok yüklü miktarda para istedi. Kimlik bilgilerini kullanırım. Her yerden kredi alır adına borçlanırım dedi. İnanılmaz korktum. Başıma kaynar sular indi. Bir anda bocaladım ama sonra polise gideceğimi söyledim. Emniyete başvurdum. Ama Allah’tan ailemin haberi olmadı çünkü gizli yardım almıştım. Emniyette başka mağdurların da şikayetlerinin olduğunu öğrendim.
Saygısız ve Dolandırıcı Biri:
Bu kişi, zor durumda olan insanları dolandırmaktan çekinmeyen biri. Gerçekten beni de zor durumda bıraktı ve çok korktum. Ayrıca, emniyeti de meşgul ettim. Bu tip insanlar kul hakkı yiyerek en büyük günahı işliyorlar. Allah bunları beter etsin diyorum. Gerçekten çok üzüldüm ve korktum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM KAAN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.