Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM HAKAN

Ben Almanya’da yaşayan bir bayanım ve bu ülkede bir fabrikada çalışmaktayım. Birçok nedenle ülkemdeki yani Türkiye’deki kendini medyum olarak, hoca olarak tanıtan tiplerden .çok çektim. Elbette çalışmalarında samimi olan, gerçekten yetenekleri olan, imanlı zatlar olduğuna eminim. Ancak ben malesef şarlatan tiplere çok para kaptırdım. Gerçekten zarar veren, üzüldüğüm bir isim Medyum Hakan oldu. Sevdiğim erkeğin de bana karşılık vermesini, beni sevmesini çok istiyordum. Bu nedenle, son kez artık gerçek bir medyum buldum diyerek, bu kişiden medet umdum. Bana iban verdi ve para göndermemi istedi.
Param Gitti, Hiçbir Hizmet Almadım:
Gerçekten yüklü miktar parayı, hem de Euro olarak göndermemi istedi. Hesap numarası da bu kişinin üstüne değildi. Sorduğumda yetkilim dedi, oysa bunla alakası yokmuş. Ben ödemeyi yaptıktan sonra, bana büyü yapacağını ve sevdiğim erkeğin bana üç gün içinde geleceğini söyledi. Tabi bu şekilde bir beklentiye girmeme rağmen kesinlikle gerçekleşmedi. Aradığımda beklemem gerektiğini bu adamın bana duygularının olmadığını ve yakında tekrar büyü yapacağını söyledi. Yine ödeme istedi. Ben de yolladım.
Dolandırıldım ve Hakarete Uğradım:
Baktım hiçbir olumlu sonuç alamıyorum. Aradım tekrar yine aynı şekilde eveleyip gevelemeye ve para istemeye çalıştılar. Bu defa ben de artık onlara savunmaya geçtim. Bana inanılmaz şekilde küfür etti. Numaramı da engelledi. Verdiğim parayı da haram ediyorum bu kişiye.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM BURAK HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.