Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Medyum Dolunay

Medyum Dolunay Şikayet
Sosyal medyaya itibar etmeyin, medyum şikayet sitesi kesinlikle doğru bilgiyi verecektir. İyi büyü yapan insanları karalama yöntemi olarak, genelde sosyal medya kullanılır. Medyumları şikayet etmek için oluşturulan platform, sizin güvenilir insanlara ulaşmanızı hedefler. Türkiye’de büyü yapan hocalara karşı son zamanlarda bir merak var aslında. İnsanların çıkış noktası haline gelmelerini anlayışla karşılamak gerekir. Herkesin beklentisi farklı olabilir. Erkek medyum şikayet edebilirsiniz. Aynı zamanda kadın medyum şikayetinde bulunmanız mümkündür. Her ne kadar ayrımcılık gibi görünse de öyle değil. Kadınlar, bazen bayan medyum arayışına giriyor. Erkeklerde aynı düşüncedeler ve her insan sorunlarını herkese anlatamıyor. Bu yüzden, tüm kişilerin faydalanabileceği medyumlar hakkında detaylı bilgiler var.

Şikayet Edilen Medyumlar
Her ne kadar işini düzgün yapanlar olsa da, bunların yüz karaları da yok değil. Kesinlikle güvenilir ve gerçek kişilere ulaşmanız için sizden gelenleri yayınlamaktayız. Medyum şikayet etmek için yapmanız gereken, sitemizdeki yorumlar bölümüne yazı yazmak olacaktır. Ayrıca sormak istedikleriniz ve çok daha fazlası için yazabilirsiniz. Bilgiler paylaştıkça güzeldir ve kimsenin dolandırılmasını istemeyiz. Medyum şikayetlerinin genellikle Türkiye’nin farklı illerden olduğu gözlenmiştir. Şarlatan medyumlar ve dolandırıcı hocalar hakkında düşündüklerinizi paylaşın. Ayrıca çevrenizde bu tarzda dolandırıcılık ve kandırılma olaylarına maruz kalanlar varsa bildiklerinizi aktarın. Hiç kimse gerçek ismini vermek zorunda değil, takma adınızla insanların faydalanabileceği bilgileri yazabilirsiniz.

Türkiye’de Şikayet Edilen Medyumlar Kimlerdir?
Hoca şikayetleri sitesinde, size aktarılanların tamamı halk tarafından gelen gerçek bilgilerdir. İstenilen sonuçlara ulaşmak için beklemeyin. Adım atmalısınız. Büyü yaptırmada önce yapılması gereken şeyler hakkında, medyum şikayetlerine bakmak ilk sırada olmalıdır. Şikayet edilen hocalar ve medyumlar, oldukça zararlı işler yapmıştır haliyle. Bu yüzden aklınızdan geçirdiklerinizi ve yaşadıklarınızı, diğer kişilerin şarlatanlarla karşılaşmaması için paylaşınız. Türkiye’nin en büyük illeri İstanbul, Ankara ve İzmir ağırlıklı medyum şikayet konuları geldi. Büyü yapıyorum diye insan dolandıranlar, muska yazan şarlatanlar, vefk işlemi uygulayan sahte hocalara kesinlikle kanaat etmeyin. Doğru bilgiyi, medyum şikayet platformunda bulacağınızı unutmayın ve tavsiye ederek gereken bilginin paylaşılmasını sağlayın.

29 thoughts on “Medyum Dolunay
 1. MEDYUM DOLUNAY HOCAMLA BENDE ÇALIŞMA YAPTIM.ÇOK BUNALIMDA VE SİNİRLERİM YIPRANMIŞ BİR ŞEKİLDEYDİM.ALLAH RAZI OLSUN MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN . . BENİ SAKİNLEŞTİRİCİ İLAÇLARDAN KURTARDI.TEKRAR HUZURUMA KAVUŞTURDU. ALLAH RAZİ OLSUN MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN. SİZLERE DE KENDİSİYLE GÖRÜŞMENİZİ ÖNERİRİM ARKADAŞLAR .

 2. Hayat kadınlığı yaparak geçimimi sağladım bir dönemdeydim , lütfen benı kınamayın . Düşmez kalkmaz bir Rabbim ve biz de maalesef düşmüştük bir kere . . Artık canıma tak etmişti. Başımdan bela, evimden hüzün eksik olmuyordu. Biri vardı, çok istiyordum beni sahiplensin ve o kötü günlerim sona ersin. 1 sene önce başladım medyum dolunay hocam ile hayat çözümlemesine . Yerine göre nazar, yerine göre bağlama vefkleri yaptık. Hatalarımı da gördüm, doğrularımı da. Rabbimin izniyle 37 gün önce nişanlandım. 2020 de dünya evine gireceğim. Eski günler geride kaldı. Medyum dolunay hocam benim sır ve dert ortağım. Gösterdiği yollarla ve yaptığı işlemlerle helali hoş olsun ona ne verdiysem. Allah senden razı olsun koca kalpli insan medyum dolunay hocam . Telefonu : 0555 171 85 40 , arayın hayatınız iyileşsin, güzelleşsin .

 3. BENDE İNTERNET DE GÜVENİLİR MEDYUM HOCA ARAŞTIRIRKEN MEDYUM DOLUNAY HOCAYI BULDUM.ASLINDA DAHA ÖNCEDE BİR ÇOK HOCAYLA GÖRÜŞTÜM.AMA MEDYUM DOLUNAY HOCA DAHA DETAYLI BİLGİ VERDİ.ONUNLA ÇALIŞTIK.BEN KIZ ARKADAŞIMLA BARIŞMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM MEDYUM DOLUNAY HOCADAN.ELİNDEN GELENİ YAPTI .21 GÜN SONRA TEKRAR BARIŞTIK SEVDİĞİMLE.İNANILMAZ BİR DUYGU BU.ÇOK MUTLU ETTİ BENİ GERÇEKTEN ÇOK ŞAŞKINIM VE BU ŞAŞKINLIGIMI DA GİZLEYEMIYORUM AÇIKCASI GÜVENİLİR VE DÜZGÜN MEDYUM ARAYAN DOSTLARA TAVSIYEM MEDYUM DOLUNAY HOCA İLE ÇALIŞMALARIDIR 0555 171 85 40 HOCAMIZIN İLETİŞİM NUMARASI DA BU .

 4. sevgilimle düzenli giden ilişkimizin biranda sallantıya girdiğini görünce medyum dolunay hoca ile bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim işlemim 13 gün sürdü hemde yanına gitmeye gerek kalmadı işlemimi kısa süre içerisinde yaptı aldığı paranın hakkını veriyor gerçek hoca ben memnun kaldım sizler içinde çalışılması gereken güvenilir biri olduğunu söylemek istedim çalışmak isterseniz 0555 171 85 40 numaralı telefon dan kendisiyle görüşebilirsiniz.

 5. Bağlama büyüsü yaptırmak için medyum dolunay hocayı seçtim iyikide medyum dolunay hocayı seçmişim başka medyumlarla boşuna zaman kaybedip paramı kaptırmaktan kurtuldum. Hocanın işlemi olumlu sonuç verdi bağlama büyüsü nün etkisini gördüm 14 gün sürdü işlem gerçekten eşimde değişikilkler oldu inşallah bir ömür böyle gider sizlerde gerçek medyumla çalışmak isterseniz medyum dolunay hocayı seçebilirsiniz.Eminim mutlu olucaksınız eline sağlık hocamın şimdi artık çok mutluyum , medyum dolunay hocayla iletişim kurmak isterseniz 0555 171 85 40 numaralı telefonu ararsınız.

 6. Medyum dolunay hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Vakti zamanıon da ben de bura da ki çogu insan gibi eşimle olan problemlerim yüzünden bi çare istemek için mesaj yazmıştım ve bana bir çok arkadaş medyum dolunay hocayı önermişti ben de sizlerin önerisini dikkate aldım ve medyum dolunay hocaya ulaştım , allah sizden de medyum dolunay hoca dan da razı olsun inşallah . Sayenizde kocamla olan ilişkim artık tamamen düzeldi . Beni dövmüyor ve artık kavga etmiyoruz . Alkol bağımlılığından da kurtuldu sayılır daha ne isteyebilirim ki. sizle tanıştıktan sonra hayatım düzene girdi ALLAH ne muradınız varsa versin teşekkürler. Arkadaşlar sizlere medyum dolunay hocayı öneririm. 0555 171 85 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 7. BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIKTAN SONRA NİŞANLIMIN BANA ESKİSİ GİBİ İLGİLİ OLDUĞUNU GÖRMEYE BAŞLADIM İŞLEMİMİZ 14 GÜN SÜRDÜ 19 .GÜNDE SONUÇ ALDİM GERÇEK MEDYUM ARIYORSANIZ VE ETKİLİ İŞLEM YAPTIRMAK İSTERSENİZ MEDYUM DOLUNAY HOCA İLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDİYORUM MEDYUM DOLUNAY HOCAMA DA ULAŞMAK İSTERSENİZ 0555 171 85 40 ARAYIN.

 8. Arkadaşların bakın medyum dolunay hocanın en sevdigim özelliklerinden biri de medyum dolunay ın diğer hocalar gibi dini duygularımızı sömürmemesi kendisi neyse o . Papaz büyüsü hizmetinin bu kadar nam salması bu kadar meşhur olmasının sebebi gerçekten nesiller boyu kullanılmış gerçek bir büyü olmasıdır . . Ayinlerde mühürlenir bu yüzden ciddi emek ister zaten bu yüzden diğer büyü veya işlemlerden daha pahalıdır ama net sonuç alındığı kesindir. Ben de yaptıgım arastırmalar sonucun da papaz buyusunu en ıyı medyum dolunay hocanın yaptıgını kesfettim ve size de onu önermek istedim buy yuzden medyum dolunay hocaya gönul rahatlıgı ile işlem yaptırabılırsınız 0555 175 85 40 hocamızın numarası .

 9. ben internette gezerken ve işlem yaptırmak için güvenilir bir medyum ararken sizin siteniz aracılıgı ile yorumlar dan gördügüm medyum dolunay hoca diye birini buldum yorumlar da telefonu yazıyor du çekinsem de aradım ve görüştüm kendisi cok iyi bir insan konusması davranısları guven verdı bana sevdigim kisi ile aram cok kötüydü düzelsin diye islem yaptırdım ve sükür ki duzeldi hersey öncelikle medyum dolunay hocam ve sonrasın da sizlerin sitesi ve buraya daha önce den işlem yaptırıp olumlu sonuclar alan arkadaşların önerileri sayesınde olumlu sonuc aldım ben de gerçekten cok mutluyum Allah önce medyum dolunay dan ve sonra da buna vesile olan sizler den razı olsun işlem yaptırmayan ve kafasın da soru işaretleri olan dostlarım kesinlikle calısmanızı tavsıye ederım 0555 171 85 40 numaralı telefondan hocama ulasabılırsınız .

 10. EŞİM EVİNE BAĞLI Bİ ADAM DEĞİLDİ HEP GECE HAYATI VE FARKLI KADINLAR OLURDU HAYATINDA VE BENİM DE ARTIK CANIMA TAK ETMİŞTİ YA BOŞANACAKTIM YA DA EVİNE BAĞLAYACAKTIM Bİ ŞEKİL DE VE EN SONUN DA EŞİME EVİNE BAĞLANMASI İÇİN BÜYÜ YAPTIRDIM GERÇEK MEDYUM ARAYANLAR İÇİN MEDYUM DOLUNAY HOCA DOĞRU ADRES BENCE BEN BÖYLE BİR DENEYİMİ İLK KEZ YAŞADIM AMA İYİKİDE MEDYUM DOLUNAY HOCAYI SEÇMİŞİM ALDIĞIM SONUÇTAN MEMNUN KALDIM 22 GÜNLÜK ÇALIŞMAMIZ OLUMLU ŞEKİLDE SONUÇLANDI HOCAMA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM SİZLERE DE BU EMEKLERİNİN KARŞILIGINDA NUMARASINI VERMEK İSTEDİM 0555 171 85 40 BU NUMARADAN ARAYIP BİLGİ ALIN SONRA BANA DUA EDERSİNİZ .

 11. MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN KESİNLİKLE ÇOK İYİ SONUÇ ALAN MEDYUMDUR KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SONUÇ ALINACAK EN İYİ MEDYUMDUR . MEDYUM DOLUNAY HOCAM SİZDE SONUÇ ALMAK İSTERSENİZ MEDYUM DOLUNAY HOCAYA ULAŞIN ARKADAŞLAR 0555 171 85 40 NUMARASI BU BÜYÜ BOZMADA GERÇEK MEDYUM ARAYANLAR ULAŞSINLAR BEN ÇOM MEMNUN KALDIM SİZLERE DE BU YUZDEN BÖYLESİNE ISRARLA ÖNERİYORUM DİNLEYİP DİNLEMEMEK SİZE KALMIŞ BEN YAŞADIM GÖRDÜM SİZ DE YAŞAYIN İNANIN BANA HİÇ BİŞE KAYBETMEZSİNİZ AKSİNE ÇOK ŞEY KAZANIRSINIZ .

 12. Herkese merhaba verdiğiniz bilgiler üzerine bende medyum dolunay hocayı aradım gercektende dediğniz kadar varmıs allah razı olsun cok tesekkür ederim benimde işim oldu bu sayfadan da allah razı olsun cok zor durumdaydım burda okudugum yorumlar sayesinde bende suanda cok mutluyum tskler ulaşmak isteyen dostlar medyumdolunay@gmail.com adresine mail atsınlar kısa zamanda dönüş alacaklardır mutlaka .

 13. ben Fransa dan yazıyorum türkiye ye vatanıma ve sizlere selam olsun benimde sorunum siz degerli insanlardan farksız sevgi ve ilgi alaka istıyordum sevgilimden ve birkaç defa dolandırıldıktan sonra medyum dolunay hocayı buldum yaptırdıgım işlemlerden sonra sevgilimden istediğim aşk ve sevgi eskısınden daha cok iyi oldu iyiki varsın seninle calısıp sonuc aldıgım icin cok mutluyum kesınlıkle medyum dolunay hocayı tavsiye ederim güvenle çalışabilirsiniz benim gibi gurbette ki arkadaşlar için mail adresini vermek istiyorum hocamızın medyumdolunay@gmail.com adresinden hocamıza gönül rahatlıgı ile ulasıp işlem yaptırabilirsiniz .

 14. ablamla eniştem gerçekten hiçbir sebep yokken boşandı. ben daha önce medyum dolunay hoca dan papaz büyüsü yaptırmıştım erkek arkadaşımı geri getirmek için . bu seferse onlara haber vermeden aralarını düzeltmek için bir papaz büyüsü daha yaptırdım medyum dolunay Hoca’ya ve cok sukur ki bi kez daha sonucunu aldım. buraya da yazmak istedim. Medyum dolunay hoca 0555 171 85 40 .

 15. Merhabalar arkadaslar benim medyum dolunay hoca ile bir çalışmamız oldu benim eşim eve ugramaz kumarı alkolü her türlü pisligi vardı artık eve para bile bırakmıyor kuru ekmekle beslenin diyip küfür edip gidiyordu en sonun da dayanamadım ve internet de güvenilir medyum hocalar aramaya basladım , siteniz de ki yorumlara göre medyum dolunay hoca cok basarılı bi medyumdu ve ben de sansımı denemek için medyum dolunay hocaya baş vurdum hocam bana 5 haftada süre verdi 19 günde işlemimi sonuç verdirtti eşimi eve bağladı eski mutlu huzurlu günlerimize geri döndük yardıma ihtiyacı olan medyum dolunay hocaya gitsin ben cok memnun kaldım kendısınden , 0555 171 85 40 numaralı telefondan medyum dolunay hocama ulaşabilirsiniz teşekkürler medyum dolunay hocam .

 16. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum dolunay hoca ile çalıştım yaptırdığım bağlama büyüsü olumlu sonuçlandı herkeş için gerçek medyum arayanlara medyum dolunay hoca tavsiye ediyorum benim işimi yaptı aldığım sonuç tekrar mutlu olmama neden oldu , side sorunlar için medyum dolunay hocayla görüşmek isterseniz 0555 171 85 40 numaralı telefonu arayın en kötü ihtimalle bilgi alırsınız .

 17. eşim sürekli annesinin ağzına bakarak benimle arasında huzursuzluk çıksrıyor en ufak bir tartışmada da evi terk ediyordu. ben de bu durumdan bıkmıştım gerçekten. yuvamı kurtarmak için son çare medyum araştırmalarına girip medyum dolunay hoca ile çalışmaya karar verdim. allah razı olsun. yaptığı işemler sayesinde eşim evine ve bana bağlı bir eş oldu, başkalarının lafına bakmayı bıraktı. keşke medyum dolunay hoca ile daha önce çalışsaydım dünya varmış gerçekten benim gibi derdi sıkıntısı olanlar için buraya medyum dolunay hocamızın telefon numarasını yazmak istiyorum 0555 171 85 40 numaralı telefon ile iletişime geçiyorum ben hocamız ile siz de bu telefon numarasından hocamız ile iletişim kurup işlem yaptırabilirsiniz hem de gönül rahatlığı ile .

 18. nişanlımın bir öyle bir böyle davranışlarından bıktım ve internet üzerindeki araştırmalarım neticesinde medyum dolunay hoca ile çalışmaya karar verdim. allah razı olsun ondan. sayesinde nişanlım bana oldukça iyi davranmaya üstüme titremeye başladı. medyum dolunay hocamın hakkını ödeyemem başka bir derdim sıkıntım olsa yine gideceğim tek kişi medyum dolunay hocam . Medyum DOLUNAY HOCAM İLE SİZDE GÖRÜŞMEK İSTERSENİZ TELEFON NUMARASINI BURAYA YAZIYORUM 0555 171 85 40 .

 19. 3 yıllık ilişkim eski nişanlım yüzünden bitti barışmak için herşeyi yaptım her yolu denedim ama işe yaramadı.İnternetten medyum araştırması yaptım gerçek medyumlar arasında medyum dolunay hocanın adını gördüm kendisiyle iletişime geçtim durumu anlattım yapabileceği herseyi yapacağını söyledi biz bu süreçte sevgilimle barıştık işlem bağlatma büyüsü üzerine oldu bir daha ayrılmamak ve benden başkasını görmemesi için 16 gün sürdü işlem 22 . günde sonuç aldım hayatımda olumlu yönlerde değişimler oldu işlemin etkisini gördüm medyum dolunay hocama ulaşmanız mümkün.cebini yazıyorum 0555 171 85 40 .

 20. Benim sıkıntım oldukca özel bir konu da oldugu icin kusura bakmayın ama çok özelime giren konularımı buraya yazmayacağım. Sadece amacım medyum dolunay Hoca ya teşekkür etmek Sayesinde , evliliğimi kurtardım . Ailem annem kayınvalidem babalarım tekrar bir araya geldim . Çocuklarım rahat bir nefes aldı . Hocam allah senden bin kere razı olsun hocam. Evlilik ve ilişki kurtarmada sevgili medyum dolunay hocamızı herkese öneririm. Medyum dolunay Hoca iletişim kurmak isteyenler 0555 171 85 40 numaralı telefon dan medyum dolunay hocamıza ulaşabilirler .

 21. eşim sürekli hovardalıklar yapıyordu. ne yaptıysam engel olamıyordum. bir arkadaşımın ısrarıyla medyum dolunay hoca ile görüştüm. ne yaptı nasıl yaptı hiçbir fikrim yok. ama eşimdeki değişiklikleri gün gün ben de çevremizdeki insanlar da hissetmeye başladı… allah razı olsun medyum dolunay hoca dan onun sayesinde eşim bana çok bağlı bir adam oldu üstüme titriyor resmen kendisine medyumdolunay@gmail.com adresinden mail gönderip bilgi almanızı öneriyorum .

 22. MERHABA BENDE SEVDİĞİM ADAM İÇİN AŞK BÜYÜSÜ VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM MEDYUM DOLUNAY HOCAYA SEVDİĞİM KİŞİ EVLİYDİ VE MUTLUYDULAR AMA BENİDE BIRAKMIYORDU BOŞANMIYORDUDA BENDE İŞLEM YAPTIRDIM.TUTTU İŞE YARADI HERŞEY ZAMANLA HOCANIN DEDİĞİ GİBİ OLUYOR ÇOK MUTLUYUM MEDYUM DOLUNAY HOCAMA EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALDIĞI PARALAR HELAL OLSUN HAKKINI VERİYOR HERKESE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM HOCAMIZA BEN TELEFON DAN DEĞİL DE MAİL YOLU İLE ULAŞTIM HERKESE VERME NUMARAMI DEDİĞİ İÇİN YAZMIYORUM BURAYA EĞER SİZ DE MEDYUM DOLUNAY HOCAYA İŞLEM YAPTIRMAK İSTERSENİZ VEYA KAFANIZA TAKILAN SORULAR VARSA BEN medyumdolunay@gmail.com ADRESİNDEN HOCAMIZ İLE İLK İLETİŞİMİ BURADAN KURMUŞTUM SİZ DE EN AZINDAN MAİL ATIN BELKİ SİZE DE TELEFON NUMARASINI VERİR VE İŞLEM YAPAR ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLSUN İYİ GÜNLER .

 23. Merhabalar neredeyse piyasa da ki bütün hocalara gittim aradım herkes büyü var büyü var dedi korkuttular beni haliyle en son bu çevre de ki en tanınan ve güvenilen hoca olan medyum dolunay hocaya gittim o bakımımı yaptı ve büyü felan olmadıgını söyledi birşey yaptırmana gerek olmadıgını söyledi ve diger gittiklerimin benden para koparmak için böyle söylediklerini anladım ozaman bir işlem yaptırmadım ama medyum dolunay hoca yardımcı oldu çok sagol hocam allah razı olsun ondan bakım icin ücret bile almadı baksa bi hoca olsa sırf bunun için bile ben den para isterdi veya o da diğerleri gibi büyü var diyip büyüyü bozmak için para talep edebilir di çok şükür ki hala bu alem de dürüst insanlar varmıs medyum dolunay hoca sayesin de bunu da öğrenmiş oldum soranlar ve büyü olup olmadıgını ögrenmek isteyen arkadaşlar için medyum dolunay hocamın numarası 0555 171 85 40 .

 24. mrb arkadaşlar ben medyum dolunay hoca ile işlem yaptırdım ve gayet ilgilendi benle 18 gunde sonuç aldım cok mutluyum allah razı olsun bir arkadaşım sayesınde medyum dolunay hocayı buldum ancak bu süreç de tek bir pişmanlıgım var o da medyum dolunay hoca ile işlem yaptırmadan önce 2 sefer dolandırıldım şimdi kendi kendime diyorum ki keşke medyum dolunay hocamı dolandırılmadan önce bulsaydım . . 0555 171 85 40 bu numaradan medyum dolunay hocama ulaşabılırsınız Allah ihtiyacı olan herkese sifa versın ınsallah .

 25. Bende zor günler geçiren biri olarak medyum araştırmasına başladım medyum dolunay hocayı buldum denemek istedim ama güvenemedim sonuçta herkes dolandırı olmuş neleri görüyoruz. Bir çok sitede araştırma yaptım alınan sonuçlar olumlu bende başladım çalışmaya işlem 20 gün kadar sürdü şimdi biteli 10 gün oldu ufak ufak sonuç almaya başladım dahada etkisini görücekmişim zamanla olcakmış herşey mutluyum herşey iyi olucak medyum dolunay hoca sayesinde kendisine ulaşmak isterseniz diye medyum dolunay hocanın numarasını buraya yazıp sizler ile paylasmak istiyorum medyum dolunay hoca telefon ; 0555 171 85 40 allah hepimize sifa versın insallah .

 26. İnsanlar çeşit çeşit olduğuna göre hocalarında çeşitli olması gayet normal bence ve ben arayıp tek tek birçoğuyla görüştüm en son medyum dolunay hocada karar kıldım numarası 0555 171 85 40 , Çok yogun bi medyum hoca oldugu icin medyum dolunay hoca ya ulasması epey zor oldu ama en sonun da ulasabıldım medyum dolunay hocaya kendısı oldukca iyi bi insan gerçekten sizinle ve derdiniz ile cok yakın bi sekil de ilgileniyor . Whatsappına derdimi yazdım ve bana Papaz büyüsü için yardımda bulundu. Beni problemim eşimi evime döndürmekti. Yeni başladık işlemlerimize ama eşimden mesaj aldım başlar başlamaz. Çok mutluyum gerçekten. Hocama teşekkürler.

 27. BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTERSENİZ MEDYUM DOLUNAY HOCAYI SEÇEBİLİRSİNİZ BEN KENDİSİNE SEVGİLİM İÇİN BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM İŞİM OLDU BENİM 16 GÜN SÜRDÜ ÇALIŞMAMIZ SEVGİLİMLE ARAMIZDAKİ BAĞIN DAHADA GÜÇLENDİĞİNİ GÖRDÜM ETKİLİ BÜYÜ YAPTIRMAK İSTEYENLER İÇİN MEDYUM DOLUNAY HOCA İLE CALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİM BEN ALDIĞIM SONUÇTAN MEMNUN KALDIM SİZLERDE EMİNİM MEMNUN KALICAKSINIZDIR 0555 171 85 40 NUMARASINI YAZDIM INSALLAH SIZE DE IYI GELİR .

 28. 0555 171 85 40 NUMARALI MEDYUM DOLUNAY HOCAMA SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM.ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLECEK BİR İNSAN.İŞİNİ İYİ BİLİYOR. 14 GÜNDE SONUÇ ALDIM.BANA BİRAZ MALİYETLİ OLDU AMA SONUNDA BEN KAZANDIM.DAHA ÖNCE ÇOK DOLANDIRILDIM.O YÜZDEN MEDYUM DOLUNAY HOCAMA VERDİĞİM PARAYA HİÇ ACIMIYORUM.ÇÜNKÜ SONUÇ ALDIM. ARAYIN BENCE EN AZINDAN Bİ KEZ OLSUN GÖRÜŞÜP FİKİR ALIN ARAYAN HERKES İŞLEM YAPTIRMAK ZORUNDA DEĞİL SONUC DA YANİ BİLGİ ALIN KAFANIZA YATARSA İŞLEM YAPTIRIR BENIM GİBİ SONUC ALIRSINIZ .

 29. merhaba ben medyum dolunay hocaya 3 kez işlem yaptırdım kısmet acma ve geri getirme işlemi ( bir tanesi kuzenim için ) üç işlemden de gayet beni ve kuzenımı mutlu edicek sonuçlar aldık ve tüm inancım güvenim işlemler esnasında morelım cok yüksekti ve ben yıldızı yüksek biriyim bunuda biliyorum gönlüme ve istegime göre oldu hersey şükürler olsun ki 0555 171 85 40 medyum dolunay hocamın numarası insallah herkesin benim ve kuzenım gibi istediği olur Allah herkese şifa versın tez zamanda insallah .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2020 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum