Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM BURAK SAHTEKAR

İnternet sitelerinde yer alan her medyum yorumuna aldırmamak lazım arkadaşlar. Ben harici şekilde, yani internet üzerinden olmaya bir şekilde Medyum Burak ile tanışma şansını yakaladım. Beni terk eden eşimin dönmesi için türlü yollar aramaktaydım. Bir dostumdan medyum Burak hakkında olumlu bilgiler aldım. Ben de kendisinin 0 532 367 13 25 numaralı telefonundan kendisine ulaştım. Yüzyüze bile görüşmeye gerek kalmadan, whatsupp üzerinden iletişim kurduk. Zaten ben kendisinin bulunduğu şehirden farklı bir yerdeydim. Yanına gitmeme yani bir de yol masrafı yapmamam gerek kalmadı.
Güvenilir Bir İnsan ve Bana Yardımcı Oldu:
Medyum Burak derdimi dinledi ve bana yardımcı olacağını söyledi. Bundan sonra bana yardımcı olacağını ve bunun birkaç gün alacağını belirtti. Ne kadar süreceğini ve beni yalnız bırakmayacağını anlattı. Gerçekten de sık sık beni arayarak durumumu sordu. Ben de benden istediklerini yaptım. Titiz ve dikkatli bir insan diyebilirim. Eşim gerçekten de bana döndü ve buna ben bile inanamadım. Şu anda çok da mutluyuz.
Yorumları Görünce Şaşırdım:
Ben kendisinden bu kadar memnunken ve paramın karşılığını fazlasıyla almışken, internette medyum Burak sahtekar şeklinde yorumlar okudum. Bunlara gerçekten çok şaşırdım. Çünkü yorumlara yazıldığı gibi bir insan kesinlikle değil. Sanırım bu olumsuz yorumları bu değerli insanların dolandırıcı olan rakipleri yazıyorlar. Aslında kendisi son derece düzgün bir insan.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM BURAK CELP başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.