Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM BURAK HOCA

Benim saygıdeğer insan medyum Burak Hoca ile tanışmam iş görüşmelerim için yardım istememle oldu. Kendisi hem dini bilgileri olan, hem dua ve insanları etkileme sanatı üzerine yetenekleri olan bir insan. Ayrıca, insani sezgileri çok güçlü. Bir medyum olarak insanları tanıma ve geleceği görme özelliklerinden de çok etkilendim. Ben yetenekli ve çalışmalarına özen veren insanlardan çok etkilenirim, kendisini de hem sevdim, hem de saygım oldu. Siz de resmi telefon hattı olan 0 532 367 13 25 numaralı telefonundan arayarak yüzyüze görüşebilirsiniz. İsterseniz telefonla da size yardımcı olacaktır.
İnternette Bilgi Kirliliği Var:
Sevgili arkadaşlar, internette medyumlar konusunda gerçekten bilgi kirliliği var. Bu nedenle, dikkatli olmak lazım ve ben Medyum Burak Bey’den gerçekten memnun kaldım. Ben uzun süredir iş aramaktaydım ve başarılı olamıyordum. İnsan ilişkilerim biraz sorunlu çünkü yapı olarak çekingen bir insanım. Ne yaparsam yapayım, bunu bir türlü üzerimden atamıyorum. Burak Bey sayesinde bu sıkıntılarımı geride bıraktım. Bana insanları etkileme konusunda duaları ve çalışmaları ile yardımcı oldu.
İş Buldum ve Sosyal İlişkilerim Gelişti:
Hoca sayesinde iş buldum ve artık kendimi sosyal ortamlarda çok daha başarılı şekilde ifade edebiliyorum. Kişiliğimde de çok olumlu etkiler edindim. Ayrıca insanları etkileme konusunda süper bir elektrik elde ettim. Çok mutluyum ve hayatımdan da çok memnunum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM ŞİKAYET başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.