Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM BURAK

Her genç kadın gibi ben de yaşım geldiği için evlenmek istiyordum. Çok beğendiğim bir adam vardı. Benimle ilgileniyordu ama biraz çapkın biri olduğu için gözleri başka kadınlara da kayıyordu. Bağlama duası ya da büyüsü yaptırmak istedim. Ancak doğrusu kendisini medyum olarak tanıtan kötüniyetli kişilerden o kadar çok zarar gören insan vardı ki bu konuda biraz çekincelerim vardı. Medyum Burak sayesinde kısmeti açılan bir arkadaşım bana kendisini tavsiye etti. Bana 0 532 367 13 25 numaralı resmi telefon hattını verdi. Ben de şansımı denemeye karar verdim.
Medyum Burak Derdime Deva Oldu:
Kendisi bana mobil olarak bile hemen yardımcı oldu. Ne istediğimi, beklentimin ne olduğunu anlayışlı bir ses tonu ile sordu bana. Ben de sorunumu söyledim. Sevdiğim insanın bana bağlanması için çok özel bir dua yapacağını, benden de birtakım istekleri olduğunu söyledi. Ben de kendisine güvendim ve dediklerini yaptım. Gerçekten dediği sürede sevdiğim insandan yanıt almaya başladım. Verdiğim para helal hoş olsun. Gerçekten işimde yaradı ve Burak Bey’in benimle yakından ilgilenmesinden de çok memnun kaldım.
Sevdiğim Erkek Bana Geldi:
Sevdiğim erkek, eskisiyle kıyaslanmayacak şekilde benimle ilgilenmeye başladı. Bana zaman ayırmaya, başka kadınlarla eskisi gibi ilgilenmemeye başladı. Ben de iyi ki Burak Bey’i tanımışım diyorum. Herkese bu muhterem zatı tanıtmak istiyorum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM BURAK SAHTEKAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.