Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM BEDİRHAN

Karım evi terk etti ve ben onu çok seven bir erkek olarak geri dönmesi için ne gerekirse yaptım. Anlaşmazlıklarımız vardı ama benden ayrılması, beni bırakması bana çok koymuştu. Dönsün diye bir yol ararken, bir şekilde medyum Bedirhan’ın telefonuna ulaştım. Medyum Bedirhan beni ofisinde beklediğini, kesinlikle sıkılmamam gerektiğini, kendisinin son derece yetkin bir insan olduğunu belirtti. Sesi çok ikna ediciydi ve ona güvendim. Meğer sonradan yaptığım araştırmalarda anladım ki, insanları bu ikna yeteneği ile kandırıyormuş.
Eşin Dönecek Dedi Yok Yere Umut Verdi:
Ofisinde kendisini göreceğim için ekstra ücret ödeyerek görüşme yaptım. Zaten sekreteriyim diyen bir bayan daha ben kapıdan girer girmez, para diye üstüme atladı. Paradan başka birşey düşünmeyen tipler bunlar. Ödememi yaptıktan sonra görüşme yaptı benimle. Bundan sonra bana 24 saat içinde eşin geri dönecek ve bana bir miktar daha ödeme yapacaksın diyerek bir miktar daha para istedi. Oldukça yüklü miktar paramı aldı diyebilirim.
Eşim Dönmedi ve Para Kaybım Büyük Oldu:
24 saat içinde değil, günlerce beklememe rağmen eşim bana dönmedi. Daha da kötüsü artık bene boşanma davası açtığı konulu tebligat aldım. Yani bırakın dönmeyi bir de üzerine boşanmak üzereyim. Dünya kadar param gitti ve bana makbuz bile vermediklerinden ödememi de kanıtlayamıyorum. O sırada bunu akıl edememiştim. Çok mağdur oldum.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM BARANSEL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.