Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM BARANSEL

Eşimin beni aldattığını anladığımda dünyam başıma yıkıldı. Ben çok duygusal bir kadınım ve yaradana maneviyatım çok kuvvetlidir. Her zaman dua etmeye de inanmış bir bayanım. Aldatıldığımı öğrendiğimde, hemen kuvvetli, inançlı ve güvenilir bir hoca ile görüşmek istedim. Medyum Baransel denen kişinin telefon numarasına ulaştım. Görüşme yaptığımda, bu kişi bana çok güvenilir biri olduğunu ve telefondan işlem yapacağını belirtti. Bana hesap numarasını verdi. Şu kadar para gönder, öyle bir işlem yapacağım ki, birkaç gün içinde kocan kadınları bırakacak, senin dizinin dibinden ayrılmayacak dedi.
Hem Kocam Gitti, Hem Param Gitti:
Ben eşim bana yeniden bağlanacak umuduyla bu adama istediği parayı gönderdim. Bana güya işe yarayacak diye, posta parasını da bana ödettiği saçma sapan yazılar yolladı. Eşim güya bana iki iç gün içinde dönecekti ama hiçbir gelişme olmadı. Aradım ve öbür kadının eşime büyü yaptırdığını onu bozması lazım olduğunu, bu nedenle biraz daha ödeme yollamam gerektiğini belirtti. Ben de yolladım. Yollamazsam tüm işlemlerin kalacağını boşuna kocamı bekleyeceğini söyledi, yani beni resmen tehdit etti ve kandırdı.
Kocam gelmedi, tekrar aradım ama artık yapacağı birşey olmadığını, büyünün çok etkili olduğunu söyledi. Dünyam başıma yıkıldı.
Dolandırıldım ve Mahvoldum:
Bir şebekenin eline düştüğümü o an anladım. Param gitti, kocam da asla gelmedi. Bu dolandırıcı insanlar başkalarını mağdur etmesinler diye anlatmak istedim.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM ARMAĞAN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.