Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM ARMAĞAN

Yaşadığım medyum deneyimim konusunda, herkesi uyarmak istiyorum. Çünkü bir başkasının benim gibi mağdur olmasını istemiyorum. Sevdiğim bir kız vardı ve onun da bana ilgisinin olmasını istiyordum. Annemlerden ve diğer aile büyüklerinden hep duaların ve büyülerin, tılsımların aşık etme konusunda ne kadar etkili olduklarını duyardım. Ben de bu şekilde bir işlem yaptırmak için bir medyum bulmak istedim. İnternette dolaşırken Medyum Armağan denilen kişinin tanıtıma denk geldim. Kendisini aradım. Bana, ofisinin olduğunu, burada kendisini beklediğini ama görüşme ücretini kesinlikle getirmemi söyledi.
Paramı Aldı Ama Sonuç Sıfırdı:
Elimde paramla kendisini görmeye gittim. Konuşmasından çok etkilendim. Özel yetenekleri ile sorunumu çözeceğini, sevdiğim kızın iç günde bana geleceğini söyledi. Üçgün geçti, beş gün geçti hiçbir değişiklik olmadı. Tekrar gittim benimle görüşemeceğini, kendisinin gerekeni yaptığını söyledi. Sonra ben üsteleyince beni itip kakarak bürosundan kovdu. Bana bir makbuz da vermediği için ödememi ispatlayamadım.
Resmen Dolandırdı Bir de Alay Etti.
Bu kişi beni dolandırdı, paramı aldı, bir de benimle alay edip itip kakarar bürosundan kovdurdu. Bürosunda birkaç iyi yarı tip var, bunlar da meğer bunun çetesinin adamlarıymış. İnsanların bu şekilde paralarını alıp sonra da kovalıyorlarmış. Arkadaşlar sakın bunlara inanmayın. Beni çok zor durumda bıraktılar ve üzdüler. Yaşadığım hayal kırıklığı da resmen yanıma kar kaldı diyebilirim arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan MEDYUM ALİ GÜRSES başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.