Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

MEDYUM ALİ GÜRSES

Medyum Ali Gürses ile tanışmam kişiliğimle ilgili bozukluğumun artması ile oldu. Kısmetinin kapalı olduğuna inanan, her zaman çok karamsar bir insandım. Kısmetimin açılmasını, insanlarla anlaşma yeteneğimin olmasını, karamsar havamdan kurtulmayı istiyordum. Psikologlara gittim ama derdime tam olarak bir çare bulamadım. Bir hoca bana okusun üflesin dedim. Bu nedenle bir tanıdığımdan aldığım bu isme gittim. Telefonla aradım ve görüşme saati aldım. Bu kişinin kendine ait bir ofisi de var. Yüzyüze görüşürüm ve dertlerimi anlatırım diye düşündüm ve hemen görüşmeye gittim.
Görüşmem Umduğum Gibi Gitmedi:
Görüşme saatinde beni kabul etti. Dertlerimi anlattım. Kısmetsiz olduğumu, erkeklerle anlaşamadığımı, iletişim sorunu yaşadığımı söyledim. Genel olarak, her zaman karamsar bir havada olduğumu söyledim. Beni dinledi ve bir hafta içinde sıkıntılarımın çözüleceğini, gerekeni yapacağını söyledi. Güya kısmetim açılacaktı, karamsar havam dağılacaktı, psikolojim düzelecekti. Ama nerede, bunların hiçbirinde düzelme olmadı. Bir hafta geçti, iki hafta geçti, süreler geldi geçti ama bende bir değişiklik olması. Bu durum beni çok üzdü ve parasal anlamda kayba da uğradım.
İnancım Sömürüldü:
Kendisine hesap sormak için aradığımda telefonun artık kullanılmamakta olduğunu duydum. Arama yaptığımda, aradığınız numara artık kullanılmamaktadır şeklinde bir ses aldım. Neye uğradığımı şaşırdım. Hem hiçbir katkısı olmadı, hem de maddi anlamda çok önemli kayba uğradım. Maaşlımın yarısını bu kişiye verdim.

Bir önceki yazımız olan Medyum Sedat Sahtekar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.