Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Kocamı kendine bağlamak istiyordum

Severek evlenmiştim fakat maddi durumlar, çocukla uğraşmaklar derken eşimle aramız iyiden iyiye açılmaya başlamıştı. Sıradan giden bir evliliğim olsun istemiyordum bu yüzden bir yardım alacak her şeyi yeniden eskisi gibi yapmaya çalışacaktım.

Hayallerimle oynadı ama artık can yakamayacak

Benim bu perişan ve umutsuz halimi gören kendini Medyum Pençeli Burak diye tanıyan adam adeta bir sahtekâr ve insanların mutsuzluklarından yararlanan bir yalancıymış onu anladım. Haftalarca ona bel bağlarken düzelir diye beklerken daha da kötüye gittiğimizi fark ettim artık bu yalancı hoca da iyiden iyiye kendini belli eder hale gelmiş neredeyse her hafta para istemeye başlamıştı. Bu sayede onun aslında gerçek aradığım kişi olmadığını anladım bu yüzden sizi uyarmak istiyor benim gibi bu tuzağa düşmemenizi umuyorum. 0542 448 9805 Medyum Burak ismini kullanan tam bir sahtekârdır.

Annemin desteği ile kısa sürede toparladık

Bu halime dayanamayan annem elinde ne var yok ortaya koymuş ve arkadaş çevresinin de yardımıyla bana gerçek Medyum hocamızı bulmuş. Onunla tanıştıktan çok kısa bir süre içinde her şey hızla değişiyor özendiğim hayatı yaşar hale geliyordum şu an ise tam da istediğim yerde eşimle çok mutlu bir hayat sürdürüyorum. Benim gibi baştan üzüntüyle yanlış kişiye toslamayın diye gerçek hocamızın numarasını yazıyorum 0553 371 8994 ve medyumburak.com adresidir.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.