Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

KETO MEDYUM

İnsan dara düşmeye görsün, dolandırıcılardan medet umuyor arkadaşlar. Tabi onların dolandırıcı olduklarını bilmeden. Ben bu şekilde üzücü bir olay yaşadım Medyum Keto denilen kişiyle. Herkesi bilgilendirmek istiyorum çünkü benim gibi paralarınızı kaptırmanızı istemiyorum. Ben eşimle mutlu bir evlilik yaptım ama evliliğimin, hatta sözlenmemizin ilk günlerinden itibaren kaynanamla ve eltilerimle aramda sorunlar oldu. Eltilerim hep beni kıskandıklarından kaynanamı benden soğutmak için dedikodumu yaptılar. Ben de eltilerimi bertaraf etmek için büyü yaptırmaya karar verdim. Bunun için de keto ile görüşme yaptım.
Medyum Keto Gerçek Hoca Değil:
Benimle telefonla görüştü ve çok yetkin bir insan olduğunu, yüzyüze gelmemize bile gerek olmadığını bana söyledi. Bana sorunumu anlattırdı ve oldukça yüklü para istedi. Ben de sorunum çözülsün diye kendisine inanarak gönderdim. Sonra tekrar aradı sende çok önemli bir büyü var bunu çözmek için malzeme almalıyım dedi ve para istedi. Ben yine yolladım. Günler geçti ama hiçbir gelişme olmadı. Aradığımda tekrar para istemeye kalktı artık ben de tepki gösterdim. Bu sefer bana küfretti telefonu kapattı ve beni engelledi. Hem paramı kaybettim, hem de dolandırıldım.
Kimseye Tavsiye Etmiyorum:
Ben bu kişiyi kimseye tavsiye etmiyorum. Bu nedenle, bunları yazıyorum, lütfen uyanık olun ve bu kişiden uzak durun. Sonra benim gibi paranızı kaptırabilirsiniz ve sonrasında çok ama çok üzülebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan HOCA VEKF YAPTIRDIM TUTTU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.