Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

Kaynanam evliliğimin üzerine çökmüştü

Evliliğimin üzerinden kısa bir zaman geçmişti ki kayınpederimi kaybettik ve böylelikle oğluna meraklı kaynanam yalnızlıktan korkuyorum yalanları ile bize gelme bahaneleri üretmeye başladı. Henüz acısı çok tazeyken bile o sinsi planlarını işe koymuştu bile bu durum karşısında bir şey söyleyemeyeceğim için tutulup kalmış kocamla arama daha fazla giren bu kadına karşı epey bir dolup taşmıştım o yüzden hemen bir çare bulmaya başladım.

Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum

Yakın bir arkadaşım sayesinde kendisini Konya da ikamet ediyor gibi gösteren ve ismi Medyum Pençeli Burak olan biriyle tanıştım. 0542 448 9805 numaralı telefondan ulaşarak yardım etmesini rica edip durumu anlattım. Sesinde ve konuşma tarzında olan ürkek tavırlar dikkatimi çekti bana el uzatmak yerine ilk olarak parasal konulardan bahsediyordu ve bu şekilde koca bir yalancı hilekâr olduğunu kısa zamanda araştırarak da öğrenmiş oldum.

Medyum hocamla karşılaştım hayatım değişti

Bu zeki hallerim sonrası çok geçmeden onun kendini Medyum Burak gibi tanıtıp herkesi kandırdığını öğrendim ve herkese yaymaya başladım. Sonrasında gerçek hocamıza ulaştım sizinde bu yanılgıya düşmemeniz için numarasını ve adresini yazacağım. 0553 371 8994 numaralı telefondan ve medyumburak.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ben artık kaynanamdan ebediyen kurtuldum tabi hocam sayesinde artık bizden uzak bir şehirde kardeşlerinin yanında bizde kendisi de gayet mutlu bir şekilde yaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan SÜLEYMAN HOCA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.