Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

HOCA VEKF YAPTIRDIM TUTTU

Oğlumun içine düştüğü depresyon için nefesine güvendiğim bir hocadan yardım almak istiyordum. Amacım yetenekli ve dini bilgileri olan ayrıca inançları da kuvvetli bir medyumdan vekf yardımı almaktı. Bu kapsamlı bir durum ve herkes yapamaz bunun bilincindeydim. Ayrıca vekf yaparım deyip saçma sapan şeyler yaparak beni kandırabilecek dolandırıcılar olduğunun da farkındaydım. Bir güvendiğim insan bana 0 532 367 13 25 numaralı telefonu verdi ve ona güvenebileceğimi söyledi. Kendisini arayarak randevu istedim. Görüşmek üzere bürosuna gittim.
Çok Yetkin Bir İnsanla Tanıştım:
Görüşmemden sonra, bu özel insanın donanımlı bir hoca olduğunu anladım. Oğlumun işten atıldığı ve eşi de terk ettiği için düştüğü psikolojik rahatsızlığı anlattım. Bana yardımcı olacağını söyledi. Benim için vekf hazırladı. Hoca vekf yaptırdım tuttu ve çok şükür ki oğlum depresyondan çıktı. Kendisine ferahlama geldi. Artık sosyalleşme başladı ve hayata yeniden döndü. İyi ki hocayı tanımışım. Bu şekilde, kendisini beklerken diğer danışanlardan da birçok dertlerine sorun bulduklarını öğrendim. Birçok farklı nedenle gelenler, bakmışlar ki sorunları çözülmüş, tekrar gelmişler ya da tanıdıklarını getirmişler.
Tavsiye Ederim:
Ben sorunumun çözülmesine karşılık gerçekten makul bir rakam ödedim. Zaten ekonomik anlamda, oğlum da çalışamadığı için zor bir dönemdeydim. Durumumu anladığı için benden daha az bir ödeme aldı. Çok anlayışlı ve kibar bir insan.

Bir önceki yazımız olan HERŞEYİM NASIL YAZILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.